באטוומן עם רובי רוז תעלה לשידור באוקטובר הקרוב

עלילת הסדרה מתמקדת בלוחמת פשע חדשה שנכנסת אל הוואקום שבאטמן השאיר, אחרי שהאחרון נעדר מגות'הם במשך שלוש שנים והפשע משתולל ברחובות

באטוומן

בקרוב גיבורה חדשה תגיע לעיר גות'הם עם סדרה משלה – באטוומן בכיכובה של רובי רוז עתידה להתחיל את עונתה הראשונה ב-6 באוקטובר.

העלילה של באטוומן מספרת כי באטמן נעדר כבר במשך שלוש שנים, מה שמאפשר לפושעים להשתלט על העיר ולמשטרה של גות'הם לאבד לחלוטין את היכולת לשמור בה על הסדר. בלתי נמנע שאל הוואקום המטריד הזה יכנס לוחם פשע חדש, או ליתר דיוק לוחמת, אחרי שהדמות הראשית קייט קיין שוחררה בבושת פנים מצבא ארצות הברית ומגלה שעיר מולדתה נמצאת בכאוס מוחלט.

למקרה ואינכם בקיאים בסדרות העכשוויות של DC, רק נציין כי הדמות של באטוומן כבר הופיעה מספר פעמים כדמות אורחת בסדרות סופרגירל, החץ והפלאש, גם אז עם רובי רוז מתחת למסיכה. בהתחשב בכך שהחץ אמורה להגיע לסיומה בקרוב, יכול להיות שבאטוומן תחליף אותה בתור סדרת הדגל החדשה של DC. זה הולך להיות התפקיד הראשי הראשון של השחקנית בסדרת טלוויזיה. מעבר לסדרות של DC, רובי רוז הופיעה גם בתפקיד קטן בפרק של סדרת המד"ב הקנדית חומר אפל וכאסירה בסדרת הכלא כתום זה השחור החדש.

באטוומן נכתבה על ידי קרוליין דרייס (Caroline Dries), שברזומה שלה תמצאו כמות מכובדת של פרקים מהסדרות סמולוויל ויומני הערפד. על עבודת הבימוי, לפחות בפרק הפיילוט, אחראי מרקוס סיאגה (Marcos Siega), שברזומה שלו תמצאו פרקים של דם אמיתי וסדרות נוספות.

חשוב לציין שההשקה של הסדרה מלווה בחשש משמעותי, זאת לאור התגובות השליליות הרבות לטריילר הראשון שלה שפורסם במאי האחרון – נכון לרגע כתיבת שורות אלה יש לסרטון 392 אלף דירוגים שליליים מול 79 אלף דירוגים חיוביים בלבד, מה שאולי חורץ את גורל הסדרה עוד לפני שהפרק הראשון שלה בכלל שודר.

האם לדעתכם יש לבאטוומן סיכוי להצליח? מוזמנים לדון בנושא בפורום הרשמי של גיקלואיד.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות