הכירו את Soul – הסרט המקורי הבא של פיקסאר

אחרי שפיקסאר חקרה את הרגשות שלנו עם "הקול בראש", בקיץ הבא היא רוצה לחקור את הנשמה בסרט האנימציה החדש Soul

נשמה

אחרי שבשנים האחרונות קיבלנו מפיקסאר בעיקר סרטי המשך כמו משפחת סופר על 2, מוצאים את דורי וצעצוע של סיפור 4, מישהו עלול היה לחשוב בטעות שחברת האנימציה המפורסמת כבר איבדה את מגע הקסם שלה ומפחדת לחדש. אך למזלינו לאחרונה הכריזה פיקסאר על Soul ("נשמה" בתרגום חופשי לעברית), הסרט המקורי הבא שלה.

ההכרזה הזו מגיעה זמן קצר מאוד אחרי פרסום טיזר לסרט אנימציה מקורי נוסף של פיקסאר בשם Onward ("קדימה"), מה שמעלה את מספר הסרטים המקוריים עליהם החברה עובדת כרגע ל-2.

נכון לכרגע אנו לא יודעים הרבה על עלילת Soul למעט התיאור הקצר הבא:

"האם תהיתם מהיכן התשוקה, החלומות ותחומי העניין שלכם מגיעים? מה הופך אותך ל… אתה? ב-2020, אולפני האנימציה של פיקסאר יקחו אתכם למסע מרחובות העיר ניו יורק אל ממלכות קוסמיות כדי לגלות את התשובות לשאלות החשובות ביותר בחיים".

הבמאי שעובד על Soul הוא פיט דוקטר (Pete Docter), דמות מרכזית בפיקסאר מאז הקמתה שבעבר לקח חלק בכל הסרטים הגדולים שלה וכיום משמש גם בתור מנהל הקריאייטיב של החברה. הוא זכה בשני פרסי אוסקר – אחד על הסרט למעלה והשני על הקול בראש בקטגוריית סרט האנימציה הטוב ביותר.

Soul מתעתד להגיע אל אולמות הקולנוע ב-19 ביוני 2020, ואפשר רק לקוות שנקבל בהקדם טריילר או טיזר כלשהו שישפוך קצת אור על הסרט המסתורי והשאפתני הזה.

תגובות

במאמר זה

נגישות