ספיידרמן: רחוק מהבית הוא הסרט המכניס ביותר של סוני

סרט ג'יימס בונד "סקייפול" מפנה את מקומו בפסגת ההכנסות של סוני עבור "ספיידרמן: רחוק מהבית" אחרי שעקף אותו בהכנסות במהלך סוף השבוע

ספיידרמן: רחוק מהבית

עם כוח גדול באה… הכנסה גדולה? ספיידרמן: רחוק מהבית בכיכובו של השחקן טום הולנד הפך בסוף השבוע האחרון לסרט הקולנוע המכניס ביותר של סוני אי-פעם, כך על פי דיווח באתר Deadline.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה סך ההכנסות של ספיידרמן: רחוק מהבית עומד על 1.109 מיליארד דולר, שמבחינת חלוקה גיאוגרפית מתחלקים ל-376 מיליון דולר בגבולות ארצות הברית ו-733 מיליון דולר מבתי הקולנוע ברחבי העולם. את קו מיליארד הדולר הוא חצה שלושה שבועות קודם לכן.

סכום זה מאפשר לסרט לעקוף ולהדיח מראש הפסגה את קודמו לתואר, סקייפול עם דניאל קרייג משנת 2012, שסכום הכנסותיו בבתי הקולנוע מסתכם ב-1.108 מיליארד דולר בלבד.

הישג נוסף שנרשם בשבוע שעבר הוא שרחוק מהבית הפך רשמית גם לסרט המכניס ביותר של מותג ספיידרמן בקולנוע, לפחות בתחומי ארצות הברית, כאשר ב-15 באוגוסט עקף את ספיידרמן מ-2012 בכיכובו של טובי מגוויר ברגע שעבר את קו ה-373 מיליון הדולר שהציב.

הסרט מצליח לא רק בקופות אלא גם בביקורות עם ציון ממוצע של 90 אחוזים באתר Rotten Tomatoes מטעם המבקרים ו-95 אחוזים מטעם הגולשים. באופן אישי יותר, נציין כי גם אנחנו נהנינו ממנו לא מעט.

עכשיו רק נותרה השאלה המתבקשת, בעיקר אם ראיתם את שתי הסצינות שהופיעו בקרדיטים, היא מתי נראה סרט המשך של עלילות איש העכביש? הרי טום הולנד לא ישאר צעיר לנצח.

תגובות

במאמר זה

נגישות