אקס-מן: סדרת האנימציה עשויה לעשות קאמבק דרך דיסני

המפיק של הסדרה הנוסטלגית משנות ה-90 חשף כי הוא מקיים שיחות עם דיסני כדי להוציא פרקים חדשים של "אקס-מן סדרת האנימציה"

אקס-מן סדרת האנימציה

ילדי שנות ה-90 בוודאי זוכרים את אקס-מן: סדרת האנימציה (בלעז X-Men: The Animated Series), שהייתה משודרת בשעות הצהריים במסגרת רצועת הבידור לילדים ונוער זאפ לראשון. כמעט שלושה עשורים לאחר מכן, ראיון שעלה לאחרונה ביוטיוב עושה רושם שהסדרה עשויה לעשות קאמבק.

לארי יוסטון (Larry Houston), שהיה בזמנו המפיק והאחראי על הסטורי בורד של אקס-מן סדרת האנימציה, התראיין בפאנל וירטואלי שנערך במסגרת אירוע שנקרא Wizard World בסוף השבוע האחרון. במסגרת הראיון, הוא אמר כי בימים אלה נערכים דיונים מול חברת דיסני, שמחזיקה כיום בזכויות על המותג ובבעלות על חברת מארוול, על האפשרות לעשות לסדרה המדוברת קאמבק. יוסטון הוסיף שהכדור נמצא כרגע בידיים של דיסני והכל תלוי בהחלטת הקודקודים שלה.

רק נזכיר שהמאמצים להחיות את הסדרה החלו עוד בשנת 2019, אז הודיעו אנשי הצוות שברצונם לפנות אל דיסני ולדון איתה על הנושא. המטרה היא לשכנע את דיסני להפיק פרקי המשך מהנקודה בה נעצרה הסדרה המקורית. בנקודה זו כל מה שאנו יכולים לעשות הוא להחזיק אצבעות שהמאמצים אכן ישאו פרי.

אנשים נוספים שהשתתפו בפאנל הם קאל דוד (Cal Dodd), המדבב של וולברין; ג'ורג' בוזה (George Buza), המדבב של "החיה" / ביסט; וכריס בריטון, המדבב של האנטגוניסט סיניסטר. כולם הביעו תמיכה בחזרה של הסדרה, גם אם הם עצמם לא יקחו בה חלק מפאת גילם המתקדם. אבל קשה לי לדמיין שיוותרו על הדיבוב האייקוני של וולברין כל כך בקלות.

בכל אופן, גם אם הרעיון בסופו של דבר לא יצא אל הפועל, נזכיר לכם כפרס ניחומים צנוע שכל 76 הפרקים של אקס-מן סדרת: האנימציה זמינים לצפייה בשירות הסטרימינג דיסני פלוס החל מסוף 2019. רק אל תצפו למצוא שם את הדיבוב בעברית מאחר והשירות אינו פעיל בארץ באופן רשמי.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות