האם סדרת האנימציה של אקס-מן משנות ה-90 עושה קאמבק?

היוצרים של סדרת האנימציה המקורית של אקס-מן (X-Men The Animated Series) מתכננים להיפגש עם דיסני במטרה לשכנע את החברה להמשיך אותה

X-Men The Animated Series

ילדי שנות ה-90 שבינינו בוודאי זוכרים את סדרת האנימציה של אקס-מן (X-Men: The Animated Series), ששודרה בזמנו מדי יום במסגרת רצועת השידור לילדים זאפ לראשון בגרסה מדובבת לעברית. מתברר כי בימים אלה נבדקת האפשרות ליצור המשך לסדרה המפורסמת.

על פי דיווחים ברחבי הרשת, צוות הקריאייטיב של סדרת האנימציה המקורית מתכוון בקרוב לפנות אל הקודקודים של דיסני, שמחזיקים את הזכויות על מותג האקס-מן אחרי שקנו את פוקס, במטרה להציע להם להמשיך את הסדרה בצורה כזו או אחרת. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ידוע מתי בדיוק תתקיים הפגישה בין שני הצדדים, או אם בכלל.

"אחד הדברים שאנחנו רוצים יותר מכל הוא להמשיך מאיפה שעצרנו", אמר לארי יוסטון (Larry Houston), אחד מהאמנים שעומד מאחורי סדרת האנימציה.

הערכות אומרות כי אם אכן דיסני יסכימו לעסקה כזו, סדרת האנימציה החדשה ככל הנראה תהיה זמינה באופן בלעדי בשירות הסטרימינג דיסני פלוס שאמור להתחיל לפעול בגבולות ארצות הברית לקראת סוף השנה הנוכחית ולאחר מכן בעתיד הקרוב להתפשט הלאה אל מדינות נוספות.

סדרת האנימציה המקורית של אקס-מן כללה 76 פרקים שהתפרסו על פני חמש עונות. היא הייתה בזמנו לאחת מסדרות האנימציה המיינסטרימיות הראשונות שהתמודדו לאורך זמן עם סיפורים מורכבים על סוגיות חברתיות כמו גזענות. בתחילת דרכה היא מומנה על ידי חברת סבן במסגרת שיתוף פעולה עם מארוול, ובזכותה האחרונה ניצלה מפשיטת רגל.

תגובות

במאמר זה

נגישות