ביסטארס ("חייתיים") עונה 2 תעלה לשידור בתחילת 2021

ההודעה על מועד השידור של ביסטארס ("חייתיים") עונה 2 פורסם על גבי כריכת כרך אוגדן מספר 20 של המנגה, שיצא לאור ביפן לאחרונה

ביסטארס Beastars חייתיים

בשורות טובות לאוהבי האנימה – ביסטארס עונה 2 (או חייתיים על פי התרגום הרשמי לעברית של נטפליקס) תעלה לשידור בינואר 2021. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין תאריך מדויק ועוד לא זכינו לראות טריילר רשמי.

על פי ידיעה באתר MyAnimeList, ההודעה על מועד עליית ביסטארס עונה 2 נעשתה באמצעות כריכת אוגדן מספר 20 של המנגה, שיצא לאור ביפן שבוע שעבר. היוצר של סדרת המנגה הוא Paru Itagaki והיא החלה לצאת לאור בספטמבר 2016.

למי שאינו מכיר, ביסטארס היא סדרת דרמה פסיכולוגית על עולם של חיות מואנשות בו טורפים ונטרפים מנסים לחיות יחד בחברה מודרנית, אבל החברה הזו לוקה בבעיות רבות כמו פחד נגד הטורפים ודיכוי מתמיד שלהם בדרכים עקיפות, גזענות, סחר באנשים ועוד. בגדול זה כמו זוטרופוליס אבל למבוגרים בלבד. העלילה מתמקדת במערכת היחסים הרומנטית שנרקמת בין לגושי, זאב בעל חזות מאיימת אך לב רחום, לבין הארו הארנבת המוקצית מבחינה חברתית בשל התנהגותה הפלרטטנית. אך האם התחושות של לגושי כלפי הארו הן אכן רגשי אהבה אותנטיים או שמא התעוררות של אינסטינקט קדום אחר שדוכא אצלו כטורף לאורך שנים? במקביל קיימת אווירה של מתיחות קשה בין טורפים לנטרפים אחרי שאחד הסטודנטים נטרף בקמפוס.

העונה הראשונה של ביסטארס עלתה לשידור באוקטובר שנה שעברה ואתם מוזמנים לקרוא מה חשבנו עליה. קיים פחות או יותר קונצנזוס בקרב קהילת האנימה על כך שזו אחת הסדרות המוצלחות ביותר לשנת 2019. כפי שצויין בתחילת הידיעה, הסדרה זמינה לצפייה בנטפליקס ישראל תחת השם חייתיים.

תגובות

במאמר זה

נגישות