ג'ייסון בייטמן מ"זוטרופוליס" יביים את הסרט Superworld

ג'ייסון בייטמן יעבד למסך הגדול את הנובלה Superworld, שמספרת על עולם עתידני בו לכולם יש כוחות-על למעט הפרוטגוניסט של הסיפור

ג'ייסון בייטמן ניק זוטרופוליס

השחקן ג'ייסון בייטמן, כוכב סדרת הקומדיה משפחה בהפרעה והמדבב של ניק השועל הערמומי בסרט האנימציה המצליח זוטרופוליס, יהיה הבמאי של סרט פנטזיה חדש בשם Superworld. על פי תיאורים ברחבי הרשת, Superworld דומה בתחושה שלו לעולם סרטי משפחת סופר-על של פיקסאר.

Superworld מבוסס על רומן חדש יחסית מאת הסופר גאס קריגר (Gus Krieger), שמתאר עולם בשנת 2038 בו לכל בני האדם יש כוח-על כלשהו למעט הפרוטגוניסט של הסיפור, שהוא אדם רגיל מכף רגל ועד ראש. הפרוטגוניסט שלנו תקוע בעבודה מייאשת וחי בצילו הגדול של אביו, שנחשב לגיבור-העל העוצמתי ביותר בעולם ומנהיג קבוצה שנקראת Peerless. אבל הוא יקבל את ההזדמנות שלו להוכיח את עצמו כאשר ארגון מסתורי מוצא דרך לנטרל אנשים עם כוחות, מה שפתאום הופך את החיסרון המובנה שלו ליתרון.

ג'ייסון בייטמן יביים את הסרט עבור אולפני האחים וורנר. על מלאכת כתיבת התסריט יהיה אחראי התסריטאי מארק פרז (Mark Perez), שבעבר עבד עם בייטמן על סרט בשם Game Night בו קבוצה של חברים שנפגשת קבוע לערבי משחק מוצאת את עצמה נגררת לתעלומה בחיים האמיתיים. בנוסף, השניים עתידים לעבוד גם על קומדיה לכל המשפחה בכיכובו של ג'ון סינה עבור שירות הסטרימינג נטפליקס, שכרגע עוד אין לה שם.

רק נזכיר שלפני שבייטמן יתחיל לעבוד על Superworld יש לו עדיין חוב לסדרת הפשע המצליחה וזוכת הפרסים אוזרק (Ozark), בה הוא מככב בתפקיד הראשי והיא עתידה לחזור לעונה רביעית ואחרונה.

בואו נחזיק אצבעות שבמציאות של ימינו, בה תעשיית הסרטים ההוליוודית מטביעה את הקהל בסרטים של גיבורי-על, לטוב ולרע, ג'ייסון בייטמן יצליח להביא משהו שונה אל השולחן כדי שלא נפהק מול המסך. הידיעה פורסמה במקור באתר Hollywood Reporter.

תגובות

במאמר זה

נגישות