רזידנט איוול 7 הוא המשחק הנמכר ביותר של המותג

אחרי שלוש שנים על המדפים בחנויות, רזידנט איוול 7 הפך למשחק הנמכר ביותר של סדרת משחקי האימה עם 7.9 מיליון עותקים

רזידנט איוול 7

עושה רושם שלגיימרים אף פעם לא נמאס ממשחקי זומבים ואימה – לאחרונה המשחק רזידנט איוול 7 (בלעז Resident Evil 7) הפך באופן רשמי להיות הכותר הנמכר ביותר של המותג עם כ-7.9 מיליון עותקים שנמכרו. המספר הזה הוא סך כל המכירות המצטברות של המשחק מאז שיצא לחנויות ב-2017 למחשב ולקונסולות.

המשחק הקודם בסדרה שהחזיק בתואר הזה הוא רזידנט איוול 5 עם 7.7 מיליון עותקים. מתחת לו ברשימה ניתן למצוא את רזידנט איוול 6, שמכר "רק" 7.6 מיליון עותקים ואת החידוש למשחק השני עם 7.2 מיליון. מצד שני, אולי ההישג הזה אמור קצת פחות להפתיע את כולנו לאור העובדה שגרסת הדמו לבדה הצליחה לעורר התעניינות רבה ולצבור כ-2 מיליון הורדות, וזה בתקופה שהיא הייתה זמינה למנויי Playstation Plus בלבד.

על אף ההישג המכובד לכל הדעות, רזידנט איוול 7 הוא עדיין אינו המשחק הנמכר ביותר של חברת קאפקום מאז ומעולם. את השיא הזה מחזיק ללא עוררין משחק של מותג אחר לחלוטין – Monster Hunter: World עם לא פחות מ-16.1 מיליון עותקים. את הרשימה המלאה של כל משחקי קאפקום ונתוני המכירות שלהם עד לסוף יולי 2020 ניתן למצוא בלינק הזה.

רק נזכיר לכם לסיום שבימים אלה ממש המשחק השמיני בסדרה נמצא בתהליכי פיתוח וטריילרים ראשונים שלו כבר זמינים לצפייה ביוטיוב. עושה רושם שהעלילה תעסוק בכפר שמותקף על ידי זומבים, אנשי זאב ומה שביניהם. בכל אופן, אם אתם נמנים בין המעריצים הכבדים – יש כבר לפחות משחק אחד שתרצו לשים עליו את ידיכם בשנה הבאה.

תגובות

במאמר זה

נגישות