הדמו של Resident Evil 7 חצה את קו שני מיליון ההורדות

הדמו של הכותר הבא בסדרת האימה Resident Evil של קאפקום חוצה את קו שני מיליון ההורדות בצפון אמריקה תוך שבוע מיציאתו. זמין כרגע למנויי PlayStation Plus בלבד

המשחק השביעי בסדרת האימה Resident Evil ינחת על מדפי החנויות לא לפני ינואר 2017, אבל אם לשפוט על פי כמות ההורדות של גרסת הדמו עושה רושם שהציפיות ממנו מצד המעריצים עצומות – לדברי חברת קאפקום, הדמו חצה את קו שני מיליון ההורדות ל-PS4 בתחומי צפון אמריקה תוך שבוע בלבד.

הדמו המדובר מיועד לשחקן יחיד ומהווה פרק פרולוג בשם Beginning Hour, שזמין עבור מנויי השירות PlayStation Plus בלבד. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ידוע האם ומתי הדמו יהיה זמין להורדה בפלטפורמות אחרות. באופן טבעי, הדמו משאיר הרבה קצוות פתוחים שאמורים להיפתר במסגרת המשחק המלא, שלדברי קאפקום יובל על ידי פרוטגוניסט אחר לחלוטין מזה שמופיע בגרסת הדמו.

Resident Evil 7 ינסה לחזור אל המקורות שאפיינו את סדרת המשחקים בתחילת דרכה ויתמקד יותר באלמנט האימה, אך מצד שני לא יזנח לחלוטין את את השימוש באקדחים ונשק חם. מבחינה עלילתית, כל מה שאנחנו יודעים הוא ש-Resident Evil 7 מתגולל אחרי אירועי המשחק הקודם בסדרה, ובדומה למשחק הראשון הדמויות יצטרכו לחקור אחוזה נטושה ולשרוד את הזוועות שמסתתרות בה.

המשחק יהיה זמין לרכישה בחנויות החל מה-24 בינואר ועתיד לצאת בגרסאות למחשב, PS4 ואקס בוקס 1. אם במקרה יש ברשותכם את משקפת המציאות המדומה של סוני, PlayStation VR, תוכלו להיעזר בה כדי לחוות לעומק יותר את המשחק מתחילתו ועד סופו.

תגובות

במאמר זה

נגישות