קראש בנדיקוט 4: צפו בסרטון גיימפלי שחושף פרטים חדשים על המשחק

סרטון חדש בערוץ היוטיוב הרשמי של פלייסטיישן חושף כמה אלמנטים חדשים במשחקיות של קראש בנדיקוט 4 כמו דמויות שנוכל לשלוט בהן

קראש בנדיקוט 4

רבים מאיתנו, בעיקר אלה שהחזיקו בזמנו בקונסולת הפלייסטיישן הראשונה, מחכים בקוצר רוח למשחק הבא בסדרת קראש בנדיקוט אחרי עשור של היעדרות. לפני כמה ימים עלה בערוץ היוטיוב הרשמי של פלייסטיישן סרטון הסבר, שנותן הצצה לגיימפליי של קראש בנדיקוט 4 ומספק המון פרטים חדשים לגבי מה שצפוי לנו.

בסרטון נאמר שמצד אחד חשוב ליוצרים לשמור על המאפיינים שמעריצי קראש הותיקים אוהבים כמו אווירה מתוחה ודרישה לרמת דיוק גבוהה בכל פעולה כדי לעבור את השלב החתיכה אחת, אך מצד שני לקרוץ גם לשחקנים חדשים שרוצים להכיר את המותג. הרצון הזה בא לידי ביטוי בשני תחומים: הראשון הוא ויזואלי ע"י שדרוג המודלים הגרפיים של הדמויות והבעות הפנים שלהן, והשני הוא הוספה של אלמנטים חדשים בגיימפליי כמו הליכה על קירות, מניפולציה של כוח המשיכה ועוד.

עוד נקודה מעניינת היא שנוכל לצלוח את השלבים השונים לא רק עם קראש עצמו אלא גם עם אחותו קוקו. שתי דמויות נוספות שנוכל לשלוט עליהן בנקודות ספציפיות במשחק הן ניאו קורטקס, שחמוש באקדח שהופך אויבים לכל מיני דברים שימושיים יותר; והדמות השניה היא דינגודייל, לשעבר אחד הבוסים במשחק, שרצה לפרוש לגמלאות ממעשי הונדליזם שלו אך נגרר לסיטואציה בעל-כורחו.

קראש בנדיקוט 4 מציג מצב משחק חדש בשם N. Verted. אם בעבר שחקנים היו צריכים לאסוף יהלומים כדי להשלים את המשחק במלואו, מצב המשחק הזה מנסה להציב שורה של אתגרים שונים. לדוגמה, שלב אחד יכול להופיע כולו בשחור לבן ותצטרכו לצבוע את כולו חזרה באמצעות מתקפת הסיבוב המפורסמת של קראש בלי לפספס אף נקודה בדרך, או שלב אחר שקצב ההתרחשויות בו מהיר יותר מהרגיל.

ולסיום, המשחק החדש בסדרת קראש מציע שורה של תלבושות וסקינים בהם ניתן לזכות. מי שחושש שזה פתח להפוך את המשחק למסחטת כסף כפי שקורה במשחקים רבים בימינו, הסירו דאגה מליבכם – כל הבונוסים הקוסמטיים הללו ניתנים על השלמת הישגים בתוך המשחק בלבד.

קראש בנדיקוט 4 ינחת על מדפי חנויות המשחקים ב-2 באוקטובר 2020 ויהיה זמין לפלייסטיישן 4, לאקס בוקס 1 ואולי בעתיד גם למחשב לסוויץ'.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות