בליזקון 2021 יערך מראש בגרסה דיגיטלית בלבד

אחרי ביטול הכנס השנתי במאי האחרון, חברת בליזארד לומדת מטעויות ומתכננת ששנה הבאה כל המעריצים יראו את בליזקון 2021 מבלי לצאת מהבית

בליזקון 2020

בחודש מאי האחרון היה אמור להתקיים כנס בליזקון 2020, אך בגלל האיסור על התקהלויות לאור מגיפת הקורונה הוא בוטל לחלוטין. עושה רושם שבחברת בליזארד ממהרים ללמוד מטעויות והכריזו כי בליזקון 2021, כלומר הכנס של שנה הבאה, יערך מראש בגרסה דיגיטלית בלבד.

הדברים נאמרו על ידי נשיא חברת בליזארד, ג'יי אלן ברק (J. Allen Brack), במסגרת פגישה שנערכה עם Activision בנושא הרווחים של הרבעון השני לשנת 2020.

"אנחנו מתכננים לתעל את הרוח של בליזקון לאירוע וירטואלי מוקדם שנה הבאה", אמר ברק. "אנחנו באמת ברי-מזל שיש לנו קהילה נלהבת ומעורבת, שמצפה בכיליון עיניים למה שאנחנו עובדים כדי ליצור. אנו מצפים לשתף על מה הצוותים שלנו עובדים בשביל האירוע הזה".

סביר להניח שהמעבר של בליזקון 2021 לגרסה דיגיטלית תעבור יחסית חלק וללא תקלות, זאת מאחר ובליזארד מתורגלת בנושא מכנסים קודמים בהם היא איפשרה למעריצים שאינם יכולים להגיע פיזית לכנס לקנות כרטיס וירטואלי ולצפות בכל האירועים מהבית.

בנוסף, ברק אמר כי הוא מעוניין לשתף "מספר יוזמות חדשות שנמצאות בתהליכים" מעבר לשטף משחקי ההמשך הצפויים של וורלד אוף וורקראפט, אוברווטץ' ודיאבלו, אך לצערנו הוא לא פירט מעבר לכך. האם מדובר ברמז למשחקים חדשים לגמרי שנמצאים בפיתוח, או שמא אותן "יוזמות" שוב יפתיעו לרעה כמו סקנדל משחק המובייל של דיאבלו בכנס מלפני שנתיים? נחיה ונראה, אלא אם הקורונה תחסל את כולנו קודם.

תגובות

במאמר זה

נגישות