הרימו ידיים? סרט הלייב אקשן של מולאן עובר לדיסני פלוס

סרט הלייב אקשן של מולאן יהיה זמין להשאלה עבור מנויי דיסני פלוס במחיר של 30 דולר החל מחודש הספטמבר הקרוב, אך אין זה אומר בהכרח שדיסני ויתרה על בתי הקולנוע

מולאן לייב אקשן

כבר מעל לחצי שנה שבתי הקולנוע ברוב העולם מושבתים וכנראה שאפילו לחברה ענקית כמו דיסני יש גבול ליכולת הספיגה – דיסני הכריזה שסרט הלייב אקשן של מולאן יעבור לשירות הסטרימינג דיסני פלוס.

הסרט יהיה זמין להשאלה עבור מנויי שירות הסטרימינג במחיר של 30 דולר החל מה-4 בספטמבר. חוץ מארצות הברית, השירות נפתח עד כה בקנדה, ניו זילנד, אוסטרליה ומספר מדינות במערב אירופה.

“אנחנו מרוצים מאוד מהאפשרות להביא את מולאן לבסיס הצרכנים שלנו שהמתין לו במשך זמן רב, מאחר ונאלצנו לדחות את תאריך יציאתו לאקרנים מספר פעמים”, אמר מנכ”ל דיסני, בוב צ’אפק (Bob Chapek). במקור, מולאן היה אמור להגיע אל בתי הקולנוע ב-27 במרץ אך נדחה שוב ושוב לאור משבר הקורונה המתמשך.

על אף זאת, בדיסני לא ויתרו לחלוטין על המסך הגדול והוסיפו שהקרנות של מולאן יתקיימו במדינות בהן דיסני פלוס אינו זמין אך מאפשרות הפעלה של בתי הקולנוע בשטחן. בכל אופן, מדובר במכה קשה לבתי הקולנוע, שקיוו שמולאן יהיה אחד הסרטים, לצד טנט של כריסטופר נולאן, שיעזור להם להתאושש כלכלית אחרי שההגבלה על התקהלויות תוסר.

תגובות

במאמר זה

נגישות