משחקי הכס: למה הרינגטון מופיע בקרדיט?

שמועות חדשות בנושא גורלו של ג'ון סנואו מסתובבות ברשת בגלל שהשם של השחקן שמגלם את הדמות מופיע בקרדיטים של העונה השישית

הידיעה הבאה מכילה ספויילרים למי שעוד לא סיים את העונה החמישית של משחקי הכס, אז הקריאה היא על אחריותכם.

העונה החמישית של משחקי הכס הסתיימה בסצינה טרגית בה הפקודים של ג'ון סנואו פיתו אותו אל מלכודת שבסופה דקרו אותו למוות. בנוסף, כאילו כדי לנפץ את התקוות הקלושות של הצופים שג'ון סנואו שרד, בתיאור הפרק הראשון של העונה השישית נכתב במפורש "ג'ון סנואו מת".

על אף זאת, תעלומה חדשה מסעירה בימים אלה את הרשת- מדוע שמו של השחקן שמגלם את ג'ון סנואו, קיט הרינגטון, עדיין מופיע בקרדיט הפתיחה של העונה השישית?

מנקודת הנחה שזו אינה טעות טכנית טיפשית, עולה השאלה האם לג'ון סנואו נותר תפקיד כלשהו במשחקי הכס. כלומר, מעבר מלהיות גופה. אחת ההשערות שמסתובבות להן ברשת היום היא שג'ון סנואו יחזור בתור White Walker, הגרסה של משחקי הכס לזומבים. השערה אחרת, אולי פחות סבירה, טוענת שג'ון סנואו יוחזר ברמה כזו או אחרת לחיים ומתבססת על הניסיון להחיות את דרוגו, ראש שבט הדותראקי.

מצד שני, זו אינה הפעם הראשונה ששמות של שחקנים שדמותם כבר נהרגה עדיין מופיעים בקרדיט הפתיחה של הסדרה. כאשר טאווין לניסטר נרצח על ידי בנו טיירון, השם צ'ארלס דאנס עדיין הופיע אחרי מותו כי נעשה שימוש בגופה שלו. יכול להיות שזה בדיוק אותו המקרה גם עם הרינגטון, וכל ההשערות סביב חזרתו למסך הן לא יותר ממשאלת לב של הצופים.

את התשובות לשאלה הבוערת הזו נגלה ב-24 לאפריל עם חזרתה של משחקי הכס בעונה השישית שלה, אבל לא הייתי מפתח יותר מדי ציפיות – אם יש משהו משותף אחד לכל הדמויות בסדרה, הוא שאת כולן פוקד בסופו של דבר גורל אכזרי במיוחד.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות