אינדיאנה ג'ונס 5 יהיה המשך ישיר של קודמו

המפיק פרנק מרשל ניסה להרגיע מעריצים שדאגו לגבי הסרט הבא בכיכובו של הארכיאולוג, אך במקום להרגיע הוא הצליח בדבריו רק להלחיץ אותם אפילו יותר

ישנן הרבה ספוקלציות סביב טיבו של הסרט החמישי בסדרת סרטי אינדיאנה ג'ונס והמעריצים החלו להביע דאגה לגבי האם הם יאהבו את מה שעתיד לבוא. ניסיון מצד ההפקה לשפוך מעט אור שיבהיר את העניינים הצליח ליצור את התוצאה ההפוכה ולהדאיג את המעריצים אפילו יותר.

במהלך כנס CinemaCon התבקש המפיק פרנק מרשל לתת מעט פרטים לגבי אינדיאנה ג'ונס 5. בתגובה לכך, חשף מרשל ש"הסרט הבא יהיה המשך ישיר של אינדיאנה ג'ונס וממלכת גולגולת הבדולח", הסרט ההרבה פחות מוצלח של הסדרה שרבים מהמעריצים מעדיפים להתכחש לקיומו לחלוטין.

השאלה המתבקשת היא מה בדיוק הכוונה ב"המשך ישיר" – האם העלילה של הסרט החדש תמשיך ישירות היכן שזו של הסרט הקודם עצרה? או אולי רק הדמויות מהסרט הקודם ימשיכו הלאה אל הסרט הבא? והאם זה אומר שנצטרך שוב לסבול את "כישורי" המשחק של שיה לה-באף? אכן, שאלות כבדות משקל.

החדשות הטובות הן שמרשל גם אמר שהוא לא מסוגל לראות שום שחקן מגלם את אינדיאנה ג'ונס חוץ מאשר האריסון פורד, אז אנחנו יכולים להיות בטוחים שנראה שוב את זיו פניו המזדקנות גם בסרט החמישי בתנאי שלא יקרה משהו בלתי צפוי בדרך.

בכל אופן, כנראה שיקח זמן רב עד שנקבל תשובות על כל השאלות שצצו בעקבות דבריו של מרשל. הסיבה לכך היא שלפי לוח הזמנים של סטיבן ספילברג, שאמור לביים את אינדיאנה ג'ונס 5, הוא צריך לסיים קודם מחוייבויות קודמות בדמותן של שלושה סרטים נוספים עליהם הוא עובד בימים אלה.

תגובות

במאמר זה

נגישות