הסדרה What If של מארוול תגיע ב-2021 לדיסני פלוס

השאיפה של דיסני היא להעלות את סדרת האנימציה What If לשירות הסטרימינג שלה בסביבות קיץ 2021. הסדרה תציג גרסאות אלטרנטיביות ליקום הקולנועי שהכרנו

Marvel What If

סדרת האנימציה הראשונה ביקום הסינמטי של מארוול, What If, צפויה להגיע לשירות הסטרימינג דיסני פלוס בעונת הקיץ של 2021, כך על פי ידיעה באתר Variety. נכון לכרגע עוד אין תאריך ספציפי אלא רק הגדרה של חלון הזדמנויות.

What If עונה ראשונה תכלול 10 פרקים. חמישה מהם יופקו ע"י אולפני Squeeze, חברת אנימציה קנדית שבין היתר אחראית על עיצוב הדמויות בסרט רובוטריקים 4: עידן ההכחדה והטריילר לחבילת ה-DLC של המשחק Assassin's Creed 4 – Freedom Cry.

בגדול, עלילת What If תספק כל פרק הצצה לגרסה אלטרנטיבית ליקום הסינמטי של מארוול. לדוגמה, פרק אחד יציג את הרעיון לפיו פגי קרטר תחליף את סטיב רוג'רס בתכנית חייל העל של מלחמת העולם השניה, מה שלמעשה ימחוק את קיומו של קפטן אמריקה לטובת דמות חדשה בשם קפטן בריטניה. פרק אחר בכלל יעבד סדרת קומיקס בשם Marvel Zombies. אתם יכולים להסיק לבד מהשם במה הוא הולך לעסוק.

כוכבים רבים שכבר הופיעו ביקום הסינמטי אמורים לתרום את קולם לסדרה, ביניהם ג'וש ברולין (ת'אנוס), כריס המסוורת' (ת'ור), טום הידלסטון (לוקי), סמואל ל. ג'קסון (פיורי), ג'רמי רנר (הוקאיי) ועוד.

החוט המקשר בין כל הסיפורים הללו יהיה דמות בשם "הצופה" (The Watcher), שיקריין ברקע את אירועי הסדרה. את הדמות יגלם השחקן ג'פרי רייט, שאתם כנראה מכירים אותו בתור ברנרד מהסדרה של HBO ווסטוורלד או אשף הטכנולוגיה "ביטי" מהסרט השני של סדרת משחקי הרעב. בעתיד הוא אמור גם לגלם את המפקח גורדון בסרט החדש הבאטמן.

בדיסני כל כך מאמינים בהצלחה העתידית של What If עונה ראשונה, שמקורות טוענים שעונה נוספת כבר הוזמנה מראש. האמת שזה כבר לא בדיוק מפתיע, זה טרנד בשנים האחרונות של חברות הפקה שנועד לשדר תחושה של ביטחון עצמי כדי להוסיף עוד לתדלק עוד קצת את מדורת ההייפ.

What If מהווה חלק מהפרוייקט של מארוול להמשיך את היקום הסינמטי שלה על המסך הקטן. פרוייקט זה כולל סדרות נוספות כמו סדרת הסולו של האנטגוניסט המועדף על כולנו, לוקי,  ןיש עוד המון רעיונות בקנה.

תגובות

במאמר זה

נגישות