טיזר ראשון של הסדרות וונדהויז'ן, לוקי ופאלקון וחייל החורף

מארוול ודיסני מספקות טעימה למעריצים מהסדרות המצופות הללו עם טיזר של חצי דקה, שפורסם לראשונה בהפסקת הפרסומות הידועה של הסופרבול

כבר זמן רב שמעריצי מארוול מחכים בקוצר רוח לטעימה מהסדרות החדשות של מארוול שאמורות לעלות בעתיד בשירות הסטרימינג דיסני פלוס. אמש בסופרבול, אירוע הגמר הגדול של ליגת הפוטבול האמריקאי, הם סוף-סוף קיבלו את מה שביקשו.

במסגרת הפסקת הפרסומות של הסופרבול, שיש כאלה שאומרים מעניינת לא פחות מהמשחק עצמו מאחר והיא משמשת כר פורה להשקת פרסומות חדשות, מארוול שידרה פרסומת של 30 שניות עם קטעי תוכן קצרים מתוך שלושת הסדרות וונדהויז'ן, לוקי ופאלקון וחייל החורף.

בטיזר רואים את פאלקון בפעולה בקרב אווירי, את הזוג וונדה (עם התחפושת האייקונית מהקומיקס לשבריר שניה) וויז'ן במה שנראה כמו סוג של סיטקום ואת לוקי לכוד איפשהו ומבטיח שהוא ישרוף את המקום עד אפר.

חשוב לציין כי בניגוד לסדרות הקודמות של מארוול שהופקו בשיתוף עם נטפליקס, הסדרות הנוכחיות מהוות חלק בלתי נפרד מהיקום הסינמטי של מארוול ולכן רצוי לצפות בהן אם אתם רוצים להישאר מעודכנים בכל מה שקורה. לדוגמה, נרמז בעבר שיהיה קשר ישיר בין הסדרה וונדהויז'ן לבין סרט ההמשך של דוקטור סטריינג', שנקרא Multiverse of Madness ("יקומים של טירוף" בתרגום חופשי מאוד לעברית). ונראה אותו במסגרת השלב הרביעי של היקום הסינמטי.

מבחינת לוח הזמנים, וונדהויז'ן ופאלקון וחייל החורף אמורים להיות זמינים למנויי שירות הסטרימינג החדש של דיסני בשלב מאוחר יותר של השנה הנוכחית. לעומת זאת, לוקי יגיע באיחור אופנתי ואל תצפו לו לפני אביב 2021.

תגובות

במאמר זה

נגישות