דיסני מצאו את וונדי ופיטר פן של גרסת הלייב אקשן

את וונדי תגלם איוור גאבו אנדרסון, בתה של השחקנית מילה יובוביץ', שגילמה גרסה צעירה של האחרונה בסרט האימה האויב שבפנים: פרק הסיום

פיטר פן

רכבת הרימייקים ללייב אקשן של קלאסיקות אנימציה לא מתכוונת לדלג על שום תחנה בדרך ודיסני ליהקו את שני התפקידים הראשיים לחידוש של סרט האנימציה הקלאסי פיטר פן.

את פיטר הילד הנצח יגלם אלכסנדר מולוני (Alexander Molony) ואת וונדי תגלם איוור גאבו אנדרסון (Ever Gabo Anderson). שניהם שחקנים ילדים אנונימיים יחסית ועבור שניהם מדובר בתפקיד המשמעותי הראשון על המסך הגדול.

לא שאנחנו מצפים שמישהו יזכור, אבל איוור גאבו אנדרסון גילמה בסרט האימה-זומבים האויב שבפנים: פרק הסיום גרסה צעירה של מילה יובוביץ', הפרוטגוניסטית בסיפור ואמא שלה במציאות. בנוסף, היא אמורה להבליח לזמן קצר ביקום הסינמטי של מארוול בתור הגרסה הצעירה של סקרלט ג'והנסון בגיל הילדות בסרט האלמנה השחורה, שעתיד לצאת בסוף חודש אפריל הקרוב.

בעבר היו שמועות כי סרט זה יוותר על בתי הקולנוע ויהיה תוכן בלעדי לשירות הסטרימינג דיסני פלוס, אך על פי ידיעה בלעדית שפורסמה במקור באתר Variety מקבלי ההחלטות שם למעלה ירדו מהרעיון הזה.

מבחינה כלכלית, לדיסני יש את כל הסיבות שבעולם לעבד מחדש את כל הקלאסיקות המוכרות שלה: ב-2019 דיסני רשמה הישגים מכובדים מאוד בקופות בזכות גרסאות הלייב אקשן של מלך האריות ואלאדין, ששתיהן חצו את רף מיליארד הדולר. ב-27 במרץ אמורה להגיע לאקרנים גרסת הלייב אקשן של מולאן, אך לא נתפלא אם תאריך הקרנת הבכורה ידחה לאור המצב הבריאותי בסין כרגע.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות