צפו: טריילר ראשון של "גבעת ווטרשיפ" בנטפליקס

הסיפור הקלאסי של ריצ'ארד אדם משנות ה-70, "גבעת ווטרשיפ", יעובד למיני סדרת אנימציה בשיתוף פעולה בין נטפליקס לבין ערוץ BBC הבריטי

גבעת ווטרשיפ, נטפליקס

הקוראים הבוגרים יותר שבינינו קרוב לוודאי קראו את הספר גבעת ווטרשיפ של הסופר ריצ'ארד אדם משנת 1972, או לכל הפחות שמעו את השם בעבר. עכשיו, בזכות שיתוף פעולה בין נטפליקס לבין רשת הטלוויזיה הבריטית BBC, אנו זוכים לראות טריילר ראשון לעיבוד CGI של מיני-סדרה אשר מבוססת על הספר הקלאסי.

למי שאינו מכיר, גבעת ווטרשיפ הוא סיפור על הישרדות ופוליטיקה. העלילה מספרת על קבוצה של ארנבים, שבעקבות חיזיון של אחד מהם בשם Fiver ("חמישון" בתרגום לעברית) על חורבן מתקרב ולאור סיבות פוליטיות כאלה ואחרות, מחליטים לעזוב את ה"ארנבייה" בה הם גרים ולהקים אחת משלהם במקום רחוק ובטוח יותר. הדמות של Fiver מדובבת על ידי ניקולס הולט, שמגלם את האנק "החיה" מק'קוי באקס-מן: אפוקליפסה.

מצפייה בטריילר אפשר לחוש באווירה כבדה ואפילה שמאפיינת את הסיפור, עם אמירות מרתיעות כמו "כל העולם יהיה האויב שלך. וכאשר הם יתפסו אותך, הם יהרגו אותך". בנוסף, ניתן לראות שגיבורי הסדרה נמצאים תחת מצור של קבוצת ארנבים עויינת.

אין זו הפעם הראשונה שסדרת אנימציה שמבוססת על גבעת ווטרשיפ מגיעה אל המסך. הניסיון הקודם היה בשנת 1978, אך עיבוד זה התקבל בביקורות מעורבות של הצופים.

גבעת ווטרשיפ תהיה זמינה בנטפליקס החל מה-23 בדצמבר בנטפליקס, בדיוק בזמן לחג המולד הנוצרי, ואם יש לכם גישה לשירות BBC One תוכלו ליהנות ממנה יום לפני.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות