צפו: וונדהויז'ן בטריילר מלא ראשון והוא נראה מטורלל

הטריילר הראשון של וונדהויז'ן גורם לסדרה החדשה של מארוול להיראות יותר כמו סיטקום אמריקאי, אבל טריילרים עלולים להטעות

וונדהויז'ן

שמענו כבר במשך הרבה זמן על המהלך של מארוול להמשיך את היקום הקולנועי שלה בפורמט של סדרות בלעדיות בשירות הסטרימינג דיסני פלוס, אבל עכשיו אנחנו סוף-סוף מתחילים לראות תוצאות: הסדרה וונדהויז'ן (WandaVision) מקבלת טריילר ראשון והוא נראה די… מטורלל…

הטריילר מרחיב את ההצצה החטופה שקיבלנו בטיזר מפברואר השנה על הסדרות של מארוול. אם לשפוט על פי הטריילר, וונדהויז'ן נראה לרוב יותר כמו סיטקום בו הזוג חי את מה שנקרא "החלום האמריקאי", בניגוד גמור לסדרות האפלות והמורבידיות שמארוול הפיקו בזמנו בשיתוף פעולה עם ענקית הסטרימינג המתחרה, נטפליקס. אבל מצד שני, טריילרים עלולים להטעות מאחר והם מראים רק תמונת מצב חלקית אז אולי עדיף לחכות לפני שקופצים למסקנות.

אליזבת' אולסן תחזור לגלם את וונדה, הידועה בכינויה "מכשפת השני", ופול בטאני יחזור לגלם את ויז'ן. מבחינה כרונולוגית עוד לא ברור היכן העלילה ממוקמת. רק נזכיר שבניגוד לדמויות אחרות, בסוף הסרט סוף המשחק לא ראינו את הדמות של ויז'ן חוזרת לחיים, מה שמותיר אפילו יותר סימני שאלה מה לעזאזל קורה פה: האם כל הסדרה הזו היא חלום של וונדה? קו זמן במציאות אלטרנטיבית? אירועים שקדמו לשני הסרטים האחרונים של הנוקמים? נחיה ונראה.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא הוכרז על תאריך עליית הסדרה לדיסני פלוס, אבל ככל הידוע לנו השאיפה של מארוול היא להפוך אותה לזמינה לצפייה לקראת סוף 2020. בכל אופן, נמשיך לעקוב אחר הנושא ולעדכן אתכם.

תגובות

במאמר זה

נגישות