הוכרזה אנימה של Sword Art Online: Progressive

חשבון הטוויטר הרשמי הכריז בסוף השבוע על הצעד הבא של המותג: עיבוד אנימה לאתחול Sword Art Online: Progressive

sword art online progressive

בסוף השבוע האחרון שודר פרק סיום העונה של הסדרה Sword Art Online: War of Underworld ומיד לאחר מכן הוכרז ברשת על הצעד הבא – הפקת עיבוד אנימה לסדרה אחרת של אותו המותג, Sword Art Online: Progressive.

יחד עם ההכרזה בחשבון הטוויטר הרשמי של האנימה פורסם טיזר קצרצר, שמעבר להודעה עצמה שהעיבוד אכן עומד לקרות לא באמת סיפק, לצערינו הרב, איזשהו מידע שימושי נוסף.

האנימה Sword Art Online: Progressive תהיה מבוססת על סדרת רומנים (Light Novel), שעלילתם מתמקדת בסאגה של טירת Aincrad בצורה מפורטת יותר, קומה אחר קומה. מדובר במעין אתחול של הסדרה המקורית במטרה לשפר את חומר המקור.

יש לציין כי זו דרכו של היוצר, ראקי קאוואהרה (Reki Kawahara), להתמודד עם הביקורת הקשה של קוראיו על חורים בעלילה וקפיצות זמן לא מוסברות בסיפור, כמו כן טענות על כך שהסאגה המרכזית של הסדרה קיבלה כל כך מעט זמן מסך בעונה הראשונה של האנימה. קאוואהרה עצמו התוודה בפומבי שהכתיבה שלו הייתה לוקה בחסר בשל ניסיונו המועט בתחילת דרכו וברצונו לכפר על כך.

דיווח של האתר Crunchyroll מוסיף כי סדרת האנימה תכסה את כל 6 הכרכים של סדרת הרומנים. נכון לכרגע עוד אין תאריך, אבל לא סביר שהסדרה תראה אור יום לפני 2021, בטח לא אחרי ש-War of Underworld נגמרה ממש לפני כמה ימים בודדים.

תגובות

במאמר זה

נגישות