איקאה ואסוס ישיקו יחד ליין רהיטים שמיועד לגיימרים

חברת הרהיטים איקאה בשיתוף פעולה של Asus Republic of Gaming ישיקו ליין של 30 רהיטים שמיועדים ספציפית לצרכים של גיימרים

איקאה

אם תמיד קינאתם בגיימרים הכבדים שמשקיעים המון כסף בכסא, בתאורה ובשולחן גיימינג מפוארים ורציתם גם, אולי בעתיד החלום הזה יהיה נגיש יותר להגשמה: בשיתוף פעולה בין חברת אסוס לבין רשת איקאה, הכריזו שתי החברות על פיתוח ליין של רהיטים, שמיועדים ספציפית לצרכים של גיימרים.

שיתוף הפעולה נעשה במסגרת פרויקט Republic of Gamers של אסוס, כאשר הרעיון הכללי הוא לשלב בין הידע והניסיון של אסוס לגבי מה גיימרים צריכים לבין יכולת הייצור של איקאה בתחום הרהיטים.

הליין המדובר יהיה מורכב מ-30 פריטים שונים, חלקם רהיטים וחלקם אביזרים נלווים, אך נכון לכרגע עוד אין פירוט במה בדיוק מדובר. בכל אופן, הוא יושק תחילה בסין בפברואר 2021, בה גם מתנהל תהליך הפיתוח של הליין, ומשם השאיפה היא להפיץ אותו לסניפים נוספים ברחבי העולם החל מאוקטובר 2021.

"כרבע מאוכלוסיית העולם, 2.5 מיליארד איש, הם גיימרים", נכתב בהודעה לעיתונות של איקאה על הנושא. "אך הצרכים של אוהבי הגיימינג מבחינת ריהוט ביתי עד כה הוזנחו. עם העלייה המהירה של הגיימינג ברחבי העולם והעלייה המהירה של מספר האנשים שמשחקים, איקאה הסתקרנה כיצד ריהוט ביתי יכול לשפר את חוויות המשחק והחיים מסביב להן". ההודעה מוסיפה שהכוונה ליצור קו רהיטים ואביזרים "משתלם וארוגונומי, שמעוצב לשיפור ביצועים ומשתלב יפה בבית".

אין זו הפעם הראשונה שאיקאה מכריזה על שיתופי פעולה עם חברות טכנולוגיה גדולות: ב-2019 היא שיתפה פעולה עם חברת Sonos האמריקאית כדי ליצור יחד רמקולים חכמים, ושנה לפני כן עם שיאומי הסינית כדי להפיק קו של מוצרי תאורה חכמה.

עכשיו רק נותר לגיימרים בארץ להחזיק אצבעות ולקוות שהרהיטים הללו יהיו זמינים גם בסניפי איקאה בישראל בבוא העת, ושתג המחיר שיצורף אליהם אכן יצדיק את התמורה כפי שמובטח.

תגובות

במאמר זה

נגישות