עלילת המתים המהלכים עונה 9 תקפוץ קדימה בזמן

את הדברים אמרה השואוראנרית החדשה של הסדרה, אנג'לה קנג, שמחליפה בתפקיד את סקוט גימפל אחרי פרישתו בתום העונה הקודמת של המתים המהלכים

המתים המהלכים עונה 9 עתידה לכלול שינויים רבים בעלילה, ולאחרונה נחשף שאחד מהם הוא קפיצה של הסיפור קדימה בזמן.

מי שגילתה בפני ציבור המעריצים את פרט המידע הזה היא אנג'לה קנג, השואוראנרית החדשה של המתים המהלכים אחרי שקודמה בתפקיד, סקוט גימפל, פרש ממנו בתום העונה השמינית. לפי הידיעה שפורסמה באתר The Hollywood Reporter, הדברים נאמרו במהלך פאנל של AMC בשם Kick-Ass Women, שכנראה נועד להדגיש את הכוח הנשי שעומד מאחורי ההפקות של הערוץ ובו קנג לקחה חלק.

להלן הדברים שאמרה קנג בנושא:

"מה שבאמת כיף עבורי הוא שאנחנו עובדים על עונה שיש לה תחושה של רעננות. אני מתמקדת מאוד על הקשרים ארוכי הטווח בין הדמויות הראשיות. אנחנו מתעסקים עם הזמן בסיפור, אנחנו קופצים קדימה".

חשוב לציין כי קנג לא התייחסה לשאלה שהכי בוערת עבור כל מעריצי הסדרה – כיצד ומתי שתיים מהדמויות המרכזיות והותיקות של המתים המהלכים, ריק גריימס ומגי גרין, יעזבו אותנו לצמיתות לכל המאוחר עד לתום עונה 9.

פרט מידע נוסף שנחשפנו אליו לאחרונה הוא שהדמות של שיין, השותף והיריב של ריק גריימס שמצא את מותו בתום העונה השניה, עתיד לחזור אל המסך לפרק אחד בלבד. נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ברור כיצד זה יקרה, אבל עם קצת יצירתיות לא חסרות אופציות.

המתים המהלכים עונה 9 עתידה להיות משודרת בחודש אוקטובר השנה, כאשר את התאריך המדוייק נדע במהלך כנס קומיק-קון 2018 הקרוב בסן דייגו.

תגובות

במאמר זה

נגישות