סילק מקבלת ספין-אוף ביקום הקולנועי של ספיידרמן

העיבוד הקולנועי של סילק (Silk) עתיד להצטרף לרשימת הסרטים הארוכה של סוני בשאיפתה ליצור יקום סינמטי משלה סביב המותג של ספיידרמן

חברת סוני הודיעה כי בימים אלה היא מפתחת סרט ספין-אוף נוסף שירחיב את היקום הקולנועי שהיא מנסה להקים סביב ספיידרמן, הפעם באמצעות סרט שיתרכז בדמות סילק.

הדמות סילק (Silk) היא גרסה אמריקאית-קוריאנית של ספיידרמן, נערה בשם סינדי מון (Cindy Moon) שננשכה על ידי אותו עכביש רדיואקטיבי סורר שבזמנו נשך את פיטר פרקר. היא נחשפה לראשונה לציבור קוראי הקומיקס ב-The Amazing Spiderman והדמות נוצרה במקור על ידי דן סלוט (Dan Slot) והומברטו ראמוס (Humberto Ramos). היא נחשבת לדמות אהובה בקרב קוראי הקומיקס בארה"ב, מה שכנראה מספיק כדי להפוך אותה למועמדת לעיבוד קולנועי.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין לנו פרטים נוספים על הפרויקט עצמו מאחר והוא נמצא בשלב ראשוני מאוד, אבל נעדכן ברגע שיתפרסם מידע נוסף על העיבוד הקולנועי הזה.

אם אכן התכנון הזה יצא אל הפועל, הסרט של סילק עתיד להצטרף אל רשימה ארוכה של סרטים שסוני רוצה לפתח כדי ליצור יקום קולנועי סביב ספיידרמן, על אף שלפי העסקה בינה לבין מארוול ספיידרמן עצמו כבר אינו עומד לרשותה מאז השיבה הביתה.

אחד מאותם סרטים של סוני ומארוול שכבר נמצא בשלב מתקדמ מאוד הוא ונוםבו השחקן טום הארדי יגלם את אדי ברוק בעודו מנסה להיאבק בשליטה על גופו מול הסימביוט הידוע לשמצה. שחקנים נוספים שיופיעו בסרט לצידו של הארדי הם מישל וויליאמס וריז אחמד. ונום יוקרן בבתי הקולנוע בישראל ב-4 באוקטובר.

תגובות

במאמר זה

נגישות