טום הארדי יגלם את אדי ברוק בסרט הסולו של ונום

טום הארדי יגלם את החייזר ונום, אחד מאויביו הגדולים ביותר של ספיידרמן. את הסרט יביים רובן פליישר, במאי קומדיית הזומבים "זומבילנד"

ונום 2

סוני מאיצים את התקדמות היקום המורחב של ספיידרמן: השחקן טום הארדי יככב כאדי ברוק בסרט ונום, בעוד שרובן פליישר נמצא במגעים סופיים לביים את הפרוייקט, שיתמקד באחד מנבלי-העל הפופולאריים ביותר של ספיידרמן. הסרט מיועד לצאת לאקרנים כבר בשנה הבאה, ב-5 באוקטובר. סוני צייצו את ההכרזה החגיגית:

התרחבות היקום הקולנועי מגיעה בעקבות שיתוף הפעולה של סוני עם מארוול ליצירת הריבוט השלישי של ספיידרמן, בגילומו של השחקן הצעיר טום הולנד שעשה את הופעת הבכורה שלו בתפקיד בקפטן אמריקה: מלחמת האזרחים. ספיידרמן: השיבה הביתה הוא סרט הסולו הראשון של הדמות המגה-פופולארית במסגרת הריבוט הנוכחי, ומגיע לבתי הקולנוע כבר ב-6 ביולי הקרוב.

ונום הוא למעשה סימביוט חייזרי שדורש מארח אנושי כדי לחיות, וברוק, הקולגה/יריב של פיטר פרקר מעיתון הדיילי ביוגל, הוא המארח במקרה הזה. יחד עם ונום, ברוק הפך לנמסיס האגדי של ספיידי. ונום העוצמתי, שנחשב לאחד מהסכנות הגדולות ביותר לאנושות, הופיע לראשונה במאי 1988, ודמותו נוצרה על-ידי רנדי שולר, דייויד מיקלייני, מייק זאק וטוד מקפרלן.

הארדי היה מועמד לאוסקר על תפקידו באיש שנולד מחדש וכיכב בשנה שעברה במקס הזועם: כביש הזעם כמקס עצמו. הוא לא חדש גם בז׳אנר גיבורי-העל, לאחר שכיכב בעבר השני של הקומיקס כנבל ביין בעלייתו של האביר האפל, מהגלגול הקודם של סרטי דיסי. הארדי לא יהיה הראשון שיגלם את ברוק, לאחר שטופר גרייס גילם את הדמות בספיידרמן 3 המושמץ של סאם ריימי מ-2007.

פליישר ידוע כבמאי קומדיית האימה המצליחה זומבילנד, ובתחילת השנה חזר למקורותיו הזומביים וביים פרקים בסנטה קלריטה דיאט של נטפליקס ובכיכובה של דרו ברימור. בנוסף, פליישר מפיק את Unicorn Store, סרטה הראשון של ברי לארסון AKA קפטן מארוול בתפקיד הבמאית.

בחודשים האחרונים החלו שמועות שסרט הסולו של ונום יהיה מדורג R, כנראה בעקבות הצלחתם של דדפול ולוגאן מאולפני פוקס. בנוסף נאמר כי סוני מתכננים סרט שיתמקד בצמד האנטי-גיבורות, בלאק קאט וסילבר סייבל.

תגובות

במאמר זה

נגישות