משחקי הכס: "מלך הלילה" יחזור בעונה השביעית

ציוץ בחשבון הטוויטר הרשמי של משחקי הכס מציג פוסטר חדש של העונה הקרובה עם אנימציה בה רואים את מלך הלילה, מנהיג צבא הזומבים של המהלכים הלבנים

בזמן האחרון אנחנו מוצפים בתמונות מתוך העונה השביעית של משחקי הכס, ועושה רושם שמכונת ההייפ המשומנת של HBO לא הולכת לעצור בקרוב: הפעם קיבלנו רמז כי בעונה החדשה עתיד לחזור מלך הלילה, השליט של המהלכים הלבנים מצפון לחומה.

הרמז לחזרתה של הדמות המאיימת אל המסך פורסם דרך חשבון הטוויטר הרשמי של משחקי הכס. מדובר בסרטון אנימציה קצר שהופך לפוסטר, בו רואים מצד שמאל את ראשו של מלך הלילה מוסתר חלקית בחשיכה ומצד שני את תאריך חזרתה של הסדרה, ה-16 ליולי.

קיט הארינגטון, אותו כולנו מכירים בתור ג'ון סנואו, דיבר עם Entertainment Weekly על העונה החדשה ובמה היא שונה מקודמותיה:

"העונה הזו שונה מאוד מהעונות האחרות כי היא מאיצה קצב לקראת הסוף. צפויות הרבה התנגשויות ודברים יקרו מהר יותר ממה שאתם רגילים לראות במשחקי הכס. זה מרגש מאוד".

השואוראנר של הסדרה, די. בי. ווייס, חיזק את דברים אלה והוסיף ש"דברים זזים במהירות גדולה יותר בגלל שבעולם של הדמויות המלחמה שהן חיכו לה הגיעה. ההשלכות של הקונפליקטים שנבנו במהלך שש השנים האחרונות באים לידי ביטוי ומכאן הדחיפות של הדמויות לפעול מהר יותר".

את כוחו של מלך הלילה זכינו לראות במלוא הדרו בפרק השמיני של העונה החמישית, בו הוא מחריב עם צבא הזומבים שלו כפר של Wildlings אותו ג'ון סנואו מנסה להציל. מדובר באחד מהפרקים היותר מרשימים של הסדרה שללא ספק הותיר חותם על הצופים.

בכל אופן, למקרה ופספסתם, צירפנו את התמונות החדשות האחרונות שפורסמו מתוך העונה החדשה של משחקי הכס.

Courtesy of HBO
Courtesy of HBO
Courtesy of HBO
Courtesy of HBO
Courtesy of HBO

תגובות

במאמר זה

נגישות