קרוסאובר של על-טבעי עם סקובי דו בדרך אל המסך

הסדרה "על-טבעי" תקבל פרק קרוסאובר מצוייר בו האחים ווינצ'סטר יחברו אל הכלב המדבר סקובי-דו כדי לפצח תעלומה

זה לא יבוא כהפתעה לאף צופה טלוויזיה שעל-טבעי חודשה לעונה נוספת, ה-13 במספר (כבוד), אבל קרוסאובר עם סקובי דו בכבודו ובעצמו עוד לא היה שם, וזה נשמע כמו שילוב טבעי.

האחים ווינצ׳סטר מגולמים על-ידי יקירי הקהל, ג׳ארד פדלקי וג׳נסן אקלס, שהכריזו על חדשות הקרוסאובר בעצמם בסופ״ש האחרון, במהלך הכנס ההצגה-מראש השנתי של ה-CW. הרשת טרם פרסמה פרטים רבים, מלבד שיהיה מדובר בפרק אנימציה באורך מלא, בו האחים ישלבו כוחות עם הכלב הענק המדבר בכדי לפתור מיסתורין על-טבעי כלשהו, סיטואציה קבועה עבור שתי הסדרות.

על-טבעי בעלת בסיס המעריצים האדוק נוצרה על-ידי אריק קריפקי (טיימלס) ב-2005. הסדרה, שמשלבת את ז׳אנר האימה עם הדרמה, מיסתורין ובפעמים רבות גם קומדיה, עוקבת אחר סאם ודין ווינצ׳סטר – שני אחים ״ציידים״ שהולכים בעקבות אביהם ג׳ון (ג׳פרי דין מורגן, ניגן מהמתים המהלכים) ונלחמים בכוחות רשע על-טבעיים מגוונים מכל סוגי אגדות-העם והאמונות השונות. על-טבעי ידועה באהבתה לנסיונות ולמודעות עצמית, הגובלת לעתים אפילו בשבירת הקיר הרביעי לגמרי, כך שפרק ביקום מצוייר משתלב במדוייק לרוח הדברים. ורק כדי להיות בטוחים, Entertainment Weekly בדקו אם מדובר בצער רב רק בבדיחה, אך אישרו שהעניין אמיתי לחלוטין.

סקובי דו נוצרה כסדרת אנימציה שהופקה על-ידי האנה-ברברה ב-1969. מאז הפרנצ׳ייז ראה אינספור חידושים וספין-אופים קולנועיים וטלוויזיונים, מצויירים כמו מעובדים ללייב-אקשן. הסדרה המצויירת הטריה ביותר היא הגלגול ה-12 של הסדרה המקורית מ-2015, ונקראת Be Cool, Scooby-Doo!. האנימציה הופקה על-ידי האחים וורנר עבור קרטון נטוורק.

טרם פורסם מועד השידור של פרק הקרוסאובר בו צמד הווינצ׳סטרים יצטרפו לסקובי-גנג, אך כמובן שנמשיך לעקוב אחר פרטים נוספים.

תגובות

במאמר זה

נגישות