עורך The Promised Neverland: המנגה הגיעה לאמצע דרכה

בראיון אמר העורך כי המנגה המצליחה The Promised Neverland "דוהרת במלוא המהירות אל סופה", אך לא ציין עוד כמה פרקים נותרו לה

אחד העורכים של The Promised Neverland מאת היוצרים קאיו שיראי (Kaiu Shirai) ופוסוקה דמיזו (Posuka Demizu) אמר הראיון כי עלילת המנגה הגיעה לאמצע דרכה.

המושג המדוייק בו העורך השתמש הוא Turnaround Point. המשמעות של מושג זה היא נקודת אמצע, אך אין זה אומר בהכרח שהיצירה הגיעה לאמצע הדרך מבחינת העורך שלה, אלא יכול להיות שהכוונה שהיא נכנסת למערכה שנייה. בכל אופן, לא נאמר בצורה מפורשת עוד כמה פרקים נותרו לה.

להלן הציטוט של העורך מתוך הראיון, תוך כדי השמטת משפט או שניים כדי להימנע מספויילרים בעלילה:

"המנגה נכנסת לסאגה חדשה ועלילת הסדרה הגיעה לנקודת האמצע (Turnaround Point) שלה. מעתה והלאה, הסיפור דוהר במלוא המהירות אל סופו. אשמח אם תמשיכו לעקוב אחרי הילדים הללו בעודם לומדים על האמת מאחורי העולם הזה ומגלים מה יעלה בגורלם".

The Promised Neverland החלה לצאת לאור באוגוסט 2016, אז גם פרסמנו את הרשמים הראשונים שלנו ממנה. נכון לחודש ינואר האחרון, המנגה מכרה מעל ל-2.1 מיליון עותקים ביפן ובקרוב היא תתחיל להתפרסם באופן רשמי בארצות הברית דרך Viz Media, שמפרסמת גרסאות מתורגמות דיגיטליות ופיזיות של המגזין היפני המפורסם שונן ג'אמפ.

עלילת The Promised Neverland מספרת על בית יתומים ומתמקדת בשלושה מהם: אמה, נורמן וריי. על אף הפסטורליות שבית היתומים מקרין כלפי חוץ, מתברר שמתחת לפני השטח הדברים כלל אינם כפי שהם נראים וסוד גדול מאיים על חייהם של היתומים בו.

תגובות

במאמר זה

נגישות