עלילת פיירפליי תמשיך, אבל כסדרת ספרי קומיקס

שלושה ספרי קומיקס חדשים, שיתחילו לראות אור החל מסתיו 2018 וג'וס ווידון מעורב בעריכתם, ימשיכו את עלילת פיירפליי באופן רשמי

מעריצים של פיירפליי? יש לנו חדשות טובות וחדשות פחות טובות עבורכם: החדשות הטובות הן שתזכו לראות המשך לעלילה של סדרת המד"ב הקלאסית. החדשות הפחות טובות הן שלא מדובר בחזרתה של הסדרה אל המסך, אלא המשך העלילה באמצעות סדרה של ספרי קומיקס חדשים.

לפי הידיעה, שפורסמה במקור באתר Entertainment Weekly, יוצר הסדרה המקורית ג'וס ווידון בכבודו ובעצמו ישמש בתור עורך של ספרי הקומיקס החדשים, מה שמבטיח כי המותג נמצא בידיים טובות. בנוסף, נכתב גם כי העלילה שתופיע בקומיקס היא המשך ישיר ורשמי ("קאנון") לזו שנראתה על המסך הקטן.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה מדובר בסדרה של שלושה ספרי קומיקס. הראשון שבהם נקרא Firefly: Big Damn Hero ועתיד לצאת באוקטובר 2018. לפי הטיזר שפורסם, בספר זה "קפטן מלקולם ריינולדס מוצא את עצמו בסיטואציה מסוכנת אחרי שנחטף על ידי Browncoats". שני הספרים האחרים, שנקראים Firefly: The Magnificent Nine ו-Firefly: Generations, עתידים לצאת לאור במרץ 2019 ואוקטובר 2019 בהתאמה.

אמנם הזכויות על פיירפליי נמצאות בימים אלה בידיים של פוקס, אבל עם עסקת הענק שמתגבשת בינה לבין דיסני אי אפשר לפסול את האפשרות שהמותג יחליף ידיים, מה שנותן למעריצים תקווה שהוא יעשה קאמבק אל המסך.

למי שאינו מכיר, פיירפליי היא סדרת מד"ב של ג'וס ווידון שאמנם בוטלה אחרי עונה אחת בלבד ב-2003, אבל בזמן הקצר הזה הספיקה להפוך לקאלט בעיני רבים. הפעם האחרונה שהמותג נראה על המסך הייתה ב-2005 עם הסרט סרניטי.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות