תמונות ופרטים חדשים על סנטה קלריטה דיאט עונה 2

נטפליקס חושפת תמונות ופרטים על דמויות חדשות שיופיעו בעונה השניה של סנטה קלריטה דיאט, אבל מה קורה עם תאריך היציאה של העונה החדשה?

נטפליקס הואילה בטובה לשחרר מעט פרטים חדשים וכמה תמונות מתוך העונה השניה של סנטה קלריטה דיאט, סדרת הזומבים הקומית שמתרחשת אי שם בפרברים של ארצות הברית.

במסגרת המידע שפורסם נודע לנו על מספר הופעות של דמויות חדשות ודמויות אורחות לאורך העונה המתקרבת – ג’ואל מק’הייל (עונה 10 של תיקים באפילה) ומגי לוסון (בניחוש חוקר) יגלמו את כריס וכריסטה, זוג נשוי של מתווכי נדל”ן שמתוארים כ”גרסה מצליחה ואגרסיבית יותר” של שילה וטימותי; וג’ראלד מק’רייני (בית הקלפים) יבוא להופעת אורח בתור הקולונל הצבאי בדימוס אד טון.

להלן התמונות החדשות שפורסמו מתוך העונה השניה:

Courtesy of Netflix
Courtesy of Netflix
Courtesy of Netflix

העונה השניה של סנטה קלריטה דיאט תהיה המשך ישיר של העונה הקודמת, בה דרו ברימור מגלמת את הזומבית שילה ומשפחתה מנסה לשרת את “הצרכים הדיאטטיים” המיוחדים שלה על ידי חיסול אנשים בעיירה הפרברית. מאחר ומספר הנעדרים בסנטה קלריטה החל לטפס לגובה שאי אפשר יותר להתעלם ממנו, זה יהיה אחד מהנושאים המרכזיים של העונה החדשה.

לצערינו, נטפליקס עוד לא חשפה את תאריך היציאה של סנטה קלריטה דיאט. מצד שני, נטפליקס כבר הודיעה שהעונה השניה תצא השנה, כאשר השמועות מצמצמות את חלון ההזדמנויות אל עונת האביב הקרובה. עד אז, אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת שלנו על העונה הראשונה בתקווה שתמצאו לעצמכם סדרה חדשה לעשות לה בינג’.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות