המנגה The Promised Neverland תעובד לסדרת אנימה

אחת מהמנגות המעניינות יותר לאחרונה של המגזין היפני שונן ג'אמפ, The Promised Neverland, תגיע אל המסך הקטן החל מחודש ינואר הקרוב

חדשות טובות לקוראי The Promised Neverland – סדרת המנגה המצליחה תעובד לסדרת אנימה, אשר תעלה לאוויר החל מינואר כאשר עונת שידורי החורף תחל ביפן.

לאורך התקופה האחרונה, ערוץ הטוויטר הרשמי של המותג הצעיר פרסם מספר טיזרים קצרים מתוך עיבוד האנימה.

מבחינת הצוות שמאחורי העיבוד של The Promised Neverland ניתן למצוא מספר שמות מעניינים: Mamoru Kanbe, שעומד מאחורי Elfen Lied, יביים את גרסת האנימה. בנוסף, ההרכב UVERworld, שמבצע את שיר הפתיחה בעונה השניה של Bleach ובעונה השלישית של My Hero Academia, יבצע את שיר הפתיחה של אנימה זו.

למי שאיננו מכיר, עלילת The Promised Neverland מתמקדת בשלושה ילדים שגרים בבית יתומים: אמה, נורמן וריי. על פני השטח הכל נראה טוב ושמח בבית היתומים, אך השלושה עומדים לחשוף סוד אפל במיוחד שישנה את תפיסת עולמם לצמיתות ויכריח אותם לפעול אם הם רוצים להישאר בחיים.

The Promised Neverland היא אחת מהמנגות המצליחות כיום שמתפרסמות במגזין היפני שונן ג'אמפ. בימים אלה היא אמורה להיכנס ליישורת האחרונה של הסיפור. לחצו כאן כדי לקרוא את ההתרשמות הראשונית שלנו מהמנגה כאשר היא רק החלה לצאת לאור.

תגובות

במאמר זה

נגישות