סילבסטר סטאלון בתמונות ראשונות מתוך סרטו "שומרוני"

האם סילבסטר סטאלון בן ה-73 יצליח להיכנס אל סצינת גיבורי העל הקולנועיים ששולטת כרגע בהוליווד בסרט החדש "שומרוני", בו הוא מגלם גיבור מזדקן?

סילבסטר סטאלון

סילבסטר סטאלון מנסה בגילו המתקדם להצטרף לסצינת גיבורי העל עם סרט חדש בשם Samaritan (שומרוני בתרגום חופשי בעברית) ותמונות ראשונות שלו פורסמו ברשת.

התמונה פורסמה במקור באתר TMZ, אך מפאת זכויות יוצרים תצטרכו לקפוץ לשם כדי לצפות בה. בנוסף, תמונה נוספת מאחורי הקלעים של ההפקה עלתה בחשבון האינסטגרם הרשמי של סטאלון. בתמונה רואים את סטאלון חבול ומדמם ולצידו בתו, סיסטין סטאלון, שבאה לבקר את אבא על הסט. הכיתוב של הפוסט מציין שהוא "היה צריך לטפל באיזה עניין", מה שרומז שה"פציעה" של הדמות נובעת מעימות כלשהו.

 

View this post on Instagram

 

My daughter @sistinestallone Visiting me on the set of my new film SAMARITAN after I had to take care of business! #Samaritan

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on


הסרט מנסה לקחת את הנוסחה המוכרת של סרטי גיבורי העל ולתת לה גוון מחוספס יותר. עלילת שומרוני מספרת על גיבור-על מזדקן, אותו מגלם סילבסטר סטאלון, שפרש מתפקידו וירד למחתרת. אבל דברים קורים ועכשיו מחפשים אחר הגיבור שנעלם כדי להציל את המצב. נכון לכרגע לא ידועים פרטים נוספים על הסיפור מעבר לתקציר הזה.

אין זו הפעם הראשונה שסטאלון לוקח חלק בסרט מז'אנר גיבורי העל – היה לו כבר תפקיד קטן בשומרי הגלקסיה 2 – אבל הפעם השאיפה היא לחזור אל הז'אנר בתפקיד הראשי.

חוץ מסטאלון, שחקנים נוספים שלוהקו לפרויקט הם ג'ייבון וולטון, מרטין סטאר (סיליקון ואלי) פילו אסבאק (הרוח במעטפת מ-2017 ויורון גרייג'וי ממשחק הכס), דאשה פולנקו (בובה רוסית) ומויסס אריאס. שומרוני מבויים ע"י יוליוס אייברי האוסטרלי והתסריט נכתב ע"י בראגי שוט (אסקייפ רום). הוא צפוי להגיע אל בתי הקולנוע ב-20 בנובמבר השנה.

תגובות

במאמר זה

נגישות