צפו: 50 דקות הדגמה מהמולטיפלייר של דום איטרנל

שבועות בודדים לפני יציאת דום איטרנל (Doom Eternal) לחנויות, חברת בת'סדה נותנת הצגה נוספת של המשחק באורך של כמעט 4 וחצי שעות עם התייחסות למולטיפלייר

דום איטרנל Doom Eternal

שערי הגיהנום יפתחו מחדש בעוד פחות מחודש עם יציאתו של דום איטרנל (Doom Eternal) אל מדפי חנויות המשחקים, אז כדי לשמור על האש בעיניים של המעריצים החליטה חברת בת'סדה הצצה נוספת אל מצב המולטיפלייר של המשחק וכיצד הוא עובד.

ההדגמה כולה נערכה במשך כמעט 4 וחצי שעות בערוץ הטוויץ' הרשמי של החברה, מתוכן 50 דקות מוקדשות בלעדית למצב המולטיפלייר. מסביב למשחקיות עצמה נערכו גם דיונים ופרשנויות של מה שרואים. הסרטון מכוון להתחיל כשמדברים על המולטיפלייר, כל מה שנותר לכם הוא ללחוץ על כפתור הפליי.

Watch LIVE from Boston! #BethesdaGameDays from Bethesda on

מצב המשחק שהודגם נקרא Battlemode. שחקן אחד מגלם את קוטל השדים בעוד שאר השחקנים צריכים לשתף פעולה נגדו. בהדגמה הספציפית הזו מדובר היה בקרב של שניים נגד אחד. הסרטון מציג כמה מכניקות מעניינות שמייחדות את מצב משחק זה, לדוגמה מגבלת זמן בה על קוטל השדים לחסל את כל אויביו כדי שיוכל לנצח, ואם הוא נכשל השדים חוזרים לחיים ומקבלים הזדמנות נוספת. בנוסף, המשאבים של הקוטל מוגבלים מאוד, מה שנותן לשחקנים שמגלמים את השדים יתרון בלחסום את דרכו בנקודות טקטיות כדי להקשות עליו. ההדגמה מציגה גם את הצד של השדים ב-Battlemode. על אף שאין להם את ארסנל הנשקים של הקוטל, עדיין יש ברשותם כמה טריקים שימושיים כמו להכווין את צבא ה-AI לנקודות ספציפיות על המפה.

דום איטרנל עתיד לצאת ב-20 במרץ לפלייסטיישן 4, אקס בוקס 1, נינטנדו סוויץ', למחשב האישי ולפלטפורמה גוגל סטדיה.

תגובות

במאמר זה

נגישות