שמועה: הג'וקר של Suicide Squad יקבל סרט סולו

מקור אנונימי טוען שלאולפני וורנר יש תכניות גדולות עבור Suicide Squad, ואחת מהן שנשקלת היא סרט סולו של ג'ארד לטו בתפריד הג'וקר

אמנם Suicide Squad עתיד להגיע אל אולמות הקולנוע רק עוד שלושה חודשים, אבל ככל שעובר הזמן הולכים ומתרבים הדיווחים על התכניות של וורנר לגבי היום שאחרי. שמועה חדשה אומרת כי הג'וקר, הפושע המטורף בגילומו של השחקן ג'ארד לטו, עשוי לקבל סרט סולו משלו.

הדיווח, שפורסם לראשונה באתר We Got This Covered, אומר כי וורנר שוקלים בימים אלה מספר סרטי ספין אוף לדמויות ספציפיות מתוך Suicide Squad. המקור של האתר אף ציין כי סבירות גבוהה שוורנר יפיקו סרט המשך.

"הם בטוח יעשו סרט המשך, והספין אוף שהם מתכננים עם מרגוט רובי (מגלמת את הארלי קווין – ע.פ.) הצליח להלהיב את כולם. אבל התכניות שלהם לא נגמרות כאן. הם בטוחים מאוד במותג שלהם ומשוכנעים שהקהל יתאהב בדמויות", אומר המקור האנונימי של הדיווח. "הג'וקר הוא בהחלט אפשרות לספין אוף, וממה שנאמר לי ג'ארד רוצה בזה". המקור מוסיף ששום דבר עוד אינו סופי, אבל לדבריו אנחנו נזכה לראות שוב ושוב את הדמויות הללו בשנים הקרובות.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה האולפנים עוד לא הגיבו לדיווח המדובר, לכן כיאה לשמועות אנחנו ממליצים לקחת את הכתוב מעלה בעירבון מוגבל עד שתצא הודעה רשמית בנושא. בכל אופן, בהתחשב בעובדה שכבר הוכרז סרט ספין אוף על דמותה של הארלי קווין, זה נשמע הגיוני שגם הג'וקר יקבל סרט סולו משלו מאחר ולשתי הדמויות יש היסטוריה ארוכה ביחד, ואולי סרטי הסולו גם יסבירו מה גרם לדמויות הללו לתעב כל כך אחת את השניה ב-Suicide Squad.

תגובות

במאמר זה

נגישות