היפה והחיה: טריילר לייב אקשן ראשון

דיסני ממשיכים את טרנד עיבודי הלייב אקשן של הקלאסיקות המצויירות שלה, הפעם עם היפה והחיה. אמה ווטסון תגלם את בל ודן סטיבנס את החיה המקוללת

דיסני מספקת הצצה חפוזה אל היפה והחיה, היצירה הקלאסית הבאה שתעבור את המהפך מסרט אנימציה אל סרט לייב אקשן הוליוודי.

בתור טריילר ראשון הוא אינו חושף הרבה. ברובו אנחנו בעיקר רואים לוקיישנים עזובים ברחבי הטירה של החיה. לקראת הסוף רואים את בל מוצאת את הפרח שמסמל את שעון החול של החיה עד שהקללה שהוטלה עליו תהיה לצמיתות.

הסרט יספר מחדש את סיפור האהבה בין היפה לבין החיה, או ליתר דיוק סיפור תסמונת סטוקהולם שמתפתח בין השניים אם נרשה לעצמנו לשים בצד לרגע את הפוליטיקלי קורקט. אמה ווטסון (הרמיוני בסרטי הארי פוטר) תככב בתפקיד בל יפת התואר והשחקן דן סטיבנס (אחוזת דאונטאון) יגלם את החיה עם לב הקרח שצריך ללמוד לאהוב אם ברצונו לחזור אל צורתו האנושית המקורית. לוק אוונס (דרקולה: ההתחלה) יגלם את הצייד גס הרוח גסטון, שחומד את בל לעצמו.

בין המדבבים של הרהיטים המדברים ניתן למצוא את איאן מקגרגור (אובי וואן קנובי בטרילוגיה השניה של מלחמת הכוכבים) בתפקיד הפמוט, אמה תומפסון (פרופסור סיביל טרלוני בהארי פוטר והמלכה אלינור באמיצה) בתפקיד קומקום החרסינה פוטס, ואיאן מק'קלן (גנדלף בטרילוגיות שר הטבעות וההוביט) בתור שעון המחוגים "שעוני", או Cogsworth אם אתם מעדיפים לדבוק בשם המקורי שלו באנגלית.

סרט הלייב אקשן של היפה והחיה יגיע אל אולמות הקולנוע בישראל ב-23 במרץ, 2017. אם דיסני תמשיך במגמה החיובית שהציגו מליפיסנט וספר הג'ונגל, צפויה לנו עוד חוויה קולנועית מרשימה.

תגובות

במאמר זה

נגישות