בקרוב בחנויות: Ori and the Blind Forest בעותק פיזי

משחק הפלטפורמה Ori and the Blind Forest יעשה בחודש הבא את המעבר מהפצה וירטואלית להפצה פיזית. יגיע בגרסה סטנדרטית ובגרסה מוגבלת עם הפתעות מיוחדות

אחרי שזכה ללא מעט הצלחות הן בקרב הקהל והן אצל המבקרים, משחק הפלטפורמה Ori and the Blind Forest יופץ מחדש אך הפעם לא באופן וירטואלי בלבד אלא גם בעותק פיזי.

"מאז שהוצאנו לאור את Ori and the Blind Forest", מספר תומאס מאלר, מנכ"ל חברת Moon Studios שפיתחה את המשחק, "קיבלנו המוני מיילים, ציוצים בטוויטר ובקשות ממעריצים שרצו גם גרסה פיזית, אז אנחנו שמחים סוף-סוף לרצות אותם ולהגשים את חלומם". עד כה המשחק היה זמין לרכישה רק דרך החנות הוירטואלית Steam ודרך רשת האקס בוקס לייב.

העותק הפיזי של Ori and the Blind Forest ימכר בשתי גרסאות: הגרסה הסטנדרטית תכלול חוץ מהמשחק עצמו גם פוסטר בגודל A3, בעוד גרסת האספנים המוגבלת תגיע עם שני פוסטרים, שתי גלויות ודיסק עם כל פס הקול של המשחק.

הנציג שלנו במגרש של הגדולים

למי שאינו מכיר, Ori and the Blind Forest הוא משחק פלטפורמה מרהיב ביופיו למחשב ולאקס בוקס שמספר על אורי, יצור חמוד וזוהר שמנסה להציל את היער השליו שלו מהשמדה על ידי כוח אפל ומסתורי. מאחורי הפיתוח שלו עומד הסטודיו הבינלאומי Moon Studios, שאחד משני מייסדיו הוא הישראלי גנאדי קורול. צלע ישראלית נוספת של צוות הפיתוח הוא המתכנת אריה ברסקי.

Ori and the Blind Forest זכה לתשומת לב רבה עוד כשהיה בשלבי פיתוח – ב-2014 הוא בכנס E3 שנערך באותה שנה זכה בפרס "משחק הפלטפורמה הטוב ביותר", וב-2015 עשה את הופעת הבכורה שלו בארץ במסגרת כנס GameIS וזכה לתשומת לב רבה. הוא זכה גם בתשומת ליבנו לאחרונה כשכללנו אותו לפני פחות משבועיים בפרוייקט יום העצמאות של גיקלואיד.

Ori and the Blind Forest ינחת על מדפי החנויות ב-14 ביוני, כאשר הגרסה הרגילה תעלה 19.99 דולר והגרסה המוגבלת 29.99 דולר.

תגובות

במאמר זה

נגישות