הודור מדבר על פרק 5 של משחקי הכס

השחקן האירי כריסטיאן ניירן, שמגלם את הדמות האהובה הודור, מדבר על הפרק המפתיע והמזעזע של משחקי הכס מזוית המבט האישית שלו ומספק רמז קטן לגבי העתיד לבוא

ראשית כל, אזהרה לקוראים שעוד לא צפו בפרק – הידיעה הבאה כוללת ספויילרים לפרק 5 עונה 6 של משחקי הכס, אז הקריאה היא על אחריותכם.

אין ספק כי בפרק הזה של משחקי הכס חווינו לא פחות מרכבת הרים רגשית, בעיקר בסיקוונס האחרון בו המהלכים הלבנים וצבא הזומבים שלהם צרים על מקום מושבו של בראן וקבוצתו. אחד הרגעים הקשים ביותר לצפיה בפרק הזה, ובאמת שלא היו חסרים כאלה, הוא מותו של הודור כאשר בן הלוויה הנאמן של בראן מקריב את עצמו כדי שאדונו יספיק לברוח.

כריסטיאן ניירן (Kristian Nairn), השחקן האירי שמגלם את הודור, מספר בראיון עם האתר EW על תחושתו האישית בסוף הצילומים של אותו פרק.

"ראיתי את הסצינה היום לראשונה", מספר ניירן. "לא יכולתי להיות שמח יותר לגבי הדרך בה הודור סיים את דרכו. הקטע המעניין הוא שלסצינה יש סוף פתוח. לא באמת רואים אותו מת, אלא זה מרומז".

ניירן גם מתייחס לעובדה שלמדנו מה הסיבה מאחורי הנזק המוחי שאפיין את הודור לאורך כל הסדרה. "זה ממש עצוב. עד שלומדים משהו על הודור, הם הורגים אותו! היו לי דמעות בעיניים. אני לא רואה את עצמי על המסך, אני רואה את הודור. אני תמיד מדבר עליו בגוף שלישי. כרגע ראיתי את הדמות נהרגת וזה עצוב לי מאוד".

בהתחשב בעובדה שבמשחקי הכס לרוב הדמויות אין סוף טוב, אנחנו בהחלט בספק האם "הסוף המרומז", כדבריו של ניירן, משאיר פתח לנס של הרגע האחרון שיציל את הדמות. יותר סביר שאם נראה שוב את הודור הוא יהיה חלק מצבא הזומבים של המהלכים הלבנים. אמנם אנחנו נמצאים כבר באמצע העונה, אבל לא יהיו חסרות לסדרות הזדמנויות נוספות לשבור לנו עוד קצת את הלב.

ניירן נשאל מה התכניות שלו לעתיד עכשיו, בהתחשב בעובדה שככל הנראה הוא סיים את תפקידו בסדרה. "זה היה מסע אדיר ששינה את חיי מהקצה אל הקצה ונתן לי תקוה לעתיד. אני קצר רוח לראות מה מצפה לי. יש לי הרבה מה להגיד חוץ מ'הודור'".

כדי להישאר מעודכנים בכל הקשור למשחקי הכס ולסדרות טלוויזיה אהובות נוספות, אתם מוזמנים לעשות לייק לעמוד הפייסבוק של גיקלואיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות