מייקל קיטון יצטרף ל-Spiderman: Homecoming

נמצא בשלבים אחרונים של המשא ומתן על ליהוקו ל-Spiderman: Homecoming. אמור לגלם את "הנשר", אחד הנבלים הקלאסיים של הקומיקס שעוד לא נראה בקולנוע

לפי דיווח באתר The Hollywood Reporter, השחקן זוכה פרס גלובוס הזהב, מייקל קיטון, יגלם את האנטגוניסט בסרט הבא של ספיידרמן, Spiderman: Homecoming

כרגע קיטון נמצא בשלבים האחרונים במשא ומתן לקראת ליהוקו לפרוייקט. אם הכל יתנהל כשורה והמו"מ יסתיים בהצלחה, קיטון יגלם בסרט את "הנשר" (The Vulture), אחד מהנבלים המוכרים בקומיקס של ספיידרמן שעוד לא זכה להגיע אל מסכי הקולנוע.

לקיטון יש כבר ניסיון קודם עם סרטים שעוסקים בגיבורי על כאשר גילם ב-1989 וב-1992 את ברוס וויין בסרטים באטמן ובאטמן חוזר של טים ברטון. בשנת 2014 היה מועמד לפרס האוסקר לשחקן הטוב ביותר על תפקידו בקומדיה השחורה בירדמן. גם ללא גיבורי על הרזומה של קיטון מרשים ביותר עם תפקיד ראשי בקלאסיקה הקומית ביטלג'וס, תפקיד משני בצעצוע של סיפור 3 ויצירות נוספות שקצרה היריעה מלהכיל את כולן.

Spiderman: Homecoming מושך את תשומת לב הצופים כבר זמן רב בזכות הופעת האורח של טום הולנד כספיידרמן בקפטן אמריקה: מלחמת האזרחים. ועם כבר הזכרנו את קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים, בודאי יעניין אתכם לדעת שהסרט חצה לאחרונה את קו מיליארד הדולר בהכנסות. הישג מרשים בהתחשב בעובדה שהוא מופיע רק קצת פחות מחודש בקולנוע. לשם השוואה, הוא הספיק לעקוף כבר את זוטרופוליס שהצליח לגרוף "רק" 971 מיליון דולר נכון לרגע כתיבת שורות אלה.

הסרט החדש של ספיידרמן יגיע לאקרנים לא לפני שנה הבאה, אז נראה האם טום הולנד יצליח להתעלות על קודמיו, טובי מגוויר ואנדרו גארפילד, בתפקיד פיטר פרקר. עכשיו שהזכויות על המותג בקולנוע עברו מהידיים של סוני חזרה אל מארוול הציפיות של המעריצים כלפי הסרט פשוט מרקיעות שחקים. בינתיים כדי להעביר קצת את הזמן, אתם מוזמנים לקרוא מה אנחנו חשבנו על קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים.

תגובות

במאמר זה

נגישות