דברים מוזרים עונה 4 הוכרזה, צפו בטיזר עם רמז חבוי

הטיזר הראשון של "דברים מוזרים" עונה 4 מכיל בסופו רמז לגבי מיקום אפשרי חדש אליו תתקדם העלילה מחוץ לגבולות העיירה הקטנה הוקינס

דברים מוזרים עונה 4

ידענו שבסופו של דבר זה יקרה – נטפליקס הכריזה על הפקתה של דברים מוזרים עונה 4 ועשתה זאת באמצעות טיזר רשמי קצרצר, שכולל בתוכו כמה רמזים לגבי העתיד לבוא.

מבחינה ויזואלית, הטיזר של דברים מוזרים עונה 4 לא מכיל הרבה על המסך למעט הלוגו של הסדרה בתנועה והכיתוב "אנחנו לא בהוקינס יותר" (We're not in Hawkins anymore). אך אם תקשיבו היטב תוכלו לקראת הסוף לשמוע את מה שנשמע כמו הצלצול של שעון הביג בן המפורסם בלונדון, מה שמרמז שהתפתחות העלילה תעבור, לפחות בחלקה, אל עיר הבירה של האי הבריטי.

שני הרמזים האלה, בצירוף עם הקטע אחרי הכתוביות בפרק האחרון של עונה 3, מאשרים כי השאיפה של האחים טופר להוציא את הסיפור מעבר לגבולות העיירה האמריקאית הקטנה הוקינס אכן תצא אל הפועל. עוד נקודה מעניינת לגבי האחים דאפר היא שעל פי מקורות שונים השניים חתמו על עסקה גדולה עם נטפליקס, לפיה הם עתידים להפיק מגוון של סדרות וסרטים חדשים עבור שירות הסטרימינג כאשר העונה הרביעית עומדת בראש הרשימה. המשמעות היא שאנו נראה עוד הרבה יצירות חדשות שלהם בעתיד.

ואם כבר עסקנו בנושא של המשך הדרך, עוד לא ברור האם זו תהיה העונה האחרונה של דברים מוזרים, ואם כן אז האם קיימת אופציה להמשיך ולפתח את העולם הזה באמצעות ספין-אופים. האחים דאפר לא פסלו שום אפשרות עד כה ויכול להיות שהאופציה קיימת במסגרת העסקה הגדולה שהם חתמו עם נטפליקס.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין צפי מתי העונה החדשה תגיע אל מנויי נטפליקס, אבל נעדכן ברגע שנדע.

תגובות

במאמר זה

נגישות