פורטנייט יוסיף בקרוב בוטים למשחקי באטל רויאל

הבוטים החדשים של פורטנייט אמורים גם להתאים את עצמם ליכולות המשחק האישית של השחקנים האנושיים כדי לעזור לאחרונים לשפר את כישוריהם

פורטנייט

יכול להיות שהקרב הבא שלכם במשחק פורטנייט יהיה לא מול שחקן בשר ודם אלא נגד שחקן בוט שמורכב משורות קוד – חברת Epic הכריזה כי היא מתכננת לשלב החל מהשבועות הקרובים פיצ'ר של שחקנים בוטים, כלומר כאלה שמופעלים על ידי המחשב, במצב המשחק באטל רויאל.

מהחברה נמסר שמדובר במהלך שנועד במטרה לשפר את אסטרטגיית מערכת ההתאמה (Matchmaking) בין השחקנים, כך שיוכלו לשחק נגד בוטים שמשקפים את רמתם במשחק במקרה ואין שחקנים אנושיים מתאימים באותו רגע. הבוטים אמורים גם לחקות את ההתנהגות של השחקן, ללמוד ממנה ולעזור לשחקן עצמו להשתפר. בנוסף, ככל שרמת השחקן גבוהה יותר כך קטן הסיכוי שהוא ייתקל בבוטים. מעבר לזה, Epic הודיעה שמערכת התאמת השחקנים "לא תשתנה ברובה", למעט שיפורים בלוגיקה.

העדכון החדש של פורטנייט, שמספרו הוא 10.40, אמור לצאת בסביבות השבועיים הראשונים של חודש אוקטובר הקרוב. עוד אין תאריך מדוייק, אבל אפשר לשער שיהיה לכם את כל החופשות של חגי תשרי כדי לנסות את כישוריכם נגד הבוטים החדשים. חשוב לציין כי הבוטים לא יהיו נוכחים במצב התחרותי (Competitive) של פורטנייט וש-Epic "יעקבו מקרוב", לדבריהם, אחרי הביצועים שלהם והפידבקים של השחקנים על מה שיש לעדכון המדובר להציע.

במקביל, נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד אין סימן באופק לתאריך פתיחת העונה ה-11 של פורטנייט. כל מה שנותר הוא להמשיך להמתין עד להודעה חדשה בנושא.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות