דברים מוזרים עונה 3: ניתוח הטריילר המלא הראשון

אחרי שקיבלנו פוסטר, טיזר קצר ואת רשימת הפרקים, "דברים מוזרים" עונה 3 מקבלת סוף-סוף טריילר מלא. צפו בטריילר וקראו את הניתוח שלנו

דברים מוזרים עונה 3

אמש עלה ליוטיוב טריילר מלא ראשון של דברים מוזרים עונה 3, אחת מסדרות המד"ב הפופולאריות ביותר של שירות הסטרימינג המפורסם נטפליקס.

בידיעה זו ננתח את הטריילר, אז לאלה שמעדיפים לראות את העונה מבלי לדעת דבר לפני כן – אל תמשיכו לקרוא.

הטריילר מראה לראשונה את החבורה כולה יחד אחרי שבשתי העונות הראשונות תמיד לפחות דמות אחת הייתה חסרה לאור נסיבות עלילתיות – בעונה הראשונה וויל היה תקוע בעולם המקביל ובעונה השניה אילבן הסתתרה רוב הזמן בבית מבודד ביער עם הופר. לדעתי האישית, זה נחמד סוף-סוף לראות את החבורה כולה מאוחדת. על אף זאת, יכול להיות שמתחיל להיווצר קרע בין החברים לאור אמירה של מייק, אולי לדסטין, "אנחנו לא ילדים יותר. מה חשבת, שנשב במרתף שלי כל היום?".

עוד נקודה מעניינת בטריילר שבוודאי תגרום למעריצי ג'ויס והופר לנוע בכסא בהתרגשות היא שיכול להיות שבעונה הזו שתי הדמויות הללו יפתחו את מערכת היחסים ביניהן. מה שתומך בהשערה הזו הוא קטע קצר בו רואים את הופר לבוש יפה ומחכה על יד שולחן במסעדה רומנטית. עוד בגזרה הזו: הופר אומר לג'ויס ש"חשוב לי שתרגישי בטוחה. אני רוצה שתרגישי שזה עדיין יכול להיות הבית שלך", מה שמעלה את התהייה האם ג'ויס רוצה לעזוב את העיירה הוקינס אחרי כל הסבל שהיא ומשפחה עברו. זה גם עשוי להסביר מדוע וויל מסתכל דומע על צילום שלו ושל חבריו מחופשים למכסחי השדים. וכמובן שאי אפשר לסיים את הטריילר בלי איזו מפלצת שמאיימת על שלום כולם.

בתחילת חודש ינואר נחשף הפוסטר של העונה החדשה בתוספת טיזר קצרצר, וקצת לפני כן נחשפה גם רשימת הפרקיםדברים מוזרים עונה 3 תהיה זמינה בנטפליקס ב-4 ביולי, יום העצמאות האמריקאי, אז כנראה שהשנה לא רק לאמריקאים תהיה סיבה לחגוג בתאריך זה.

תגובות

במאמר זה

נגישות