שמועה: פרטים חדשים על סרט מלחמת הכוכבים של יוצרי משחקי הכס

השמועה שמתפשטת בימים אלה ברשת אומרת כי יוצרי משחקי הכס יהפכו את העולם של מלחמת הכוכבים לאפל ובוגר יותר במסגרת טרילוגיית סרטים חדשה

כבר ידוע כי דיסני שכרה את שירותיהם של ד.ב. וייס ודיוויד בניוף, יוצרי סדרת משחקי הכס, כדי להפוך את מלחמת הכוכבים לקורץ יותר עבור קהל בוגר. שמועה חדשה שמסתובבת בימים אלה ברשת חושפת כמה פרטים מעניינים על העניין.

על פי השמועה, שפורסמה לראשונה באתר Star News Net וצוטטה עד כה על ידי אתרי חדשות רבים אחרים, התכנית של דיסני היא ליצור טרילוגיית סרטים מקדימה שתתמקד ברפובליקה הישנה. המקור עליו נשען הדיווח סיפר את הדברים הבאים:

“זה הסרט הראשון של יוצרי משחקי הכס, והוא מתרחש בתקופה של הרפובליקה הישנה כי דיסני רוצים לפתוח את ציר הזמן של סטאר וורס מחדש כדי שיהיה מושך יותר עבור קהל שדומה בסגנון שלו לזה של משחקי הכס. הנקודה על ציר הזמן היא מאות שנים לפני משפחת סקייווקר, אז תחשבו על סטאר וורס כמעט פוגש את שר הטבעות“.

אותו מקור הוסיף כי הצילומים יחלו בסתיו והתסריט נמצא בשלב הליטוש. כל הדברים שנאמרו לעיל סוייגו בסוף באמירה “אני בטוח ב-95 אחוזים שזה מדוייק”.

נכון לרגע שורות אלה עוד לא קיבלנו שום אישור רשמי לדברים, לכן כמו בכל מקרה של שמועה ההמלצה שלנו היא לקחת אותם בעירבון מוגבל. בכל אופן, טרילוגיה שעוסקת ברפובליקה הישנה יכולה להיות מעניינת מאחר והנושא כמעט לא פותח בעבר, אולי למעט במשחקים כמו Knights of the Old Republic.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות