נחשף תאריך שידור העונה השלישית של "דברים מוזרים"

נטפליקס פרסמה טיזר לציון השנה האזרחית החדשה שהחלה אמש עם תאריך שידור העונה הבאה של "דברים מוזרים", בתוספת פוסטר שמתכתב עם תוכנו

דברים מוזרים עונה 3

ב-4 ביולי הקרוב תהיה, לפחות לחלקינו, שתי סיבות טובות לזיקוקים – הראשונה היא יום העצמאות האמריקאי והשנייה היא עליית העונה השלישית של דברים מוזרים לנטפליקס באותו תאריך בדיוק.

מועד העלייה לשידור של הסדרה המצליחה ועתירת הנוסטלגיה סטייל שנות ה-80 נעשה באמצעות סרטון, יש להגיד מעט מטריד, של הספירה לאחור לקראת סוף שנת 1984 ותחילת השנה החדשה. בסרטון רואים על מסך טלוויזיה את "התפוח הגדול" המסורתי שמסמל את סוף השנה, כאשר מדי פעם ישנן הפרעות של פקודות DOS כמו במחשבים של פעם ועם הזמן הויזואליה הולכת ומתעוותת יותר ויותר.

מדובר בטיזר השני של דברים מוזרים שנטפליקס פרסמו בתקופה האחרונה – בתחילת דצמבר עלה לאוויר טיזר שחשף את שמות כל הפרקים של העונה החדשה, אז אם אתם מעדיפים לגשה אליה בלי שום ספויילר כדאי שתדלגו עליו.

במקביל לשחרור הטיזר של ה-4 ביולי קיבלנו גם פוסטר של העונה השלישית, שמציג את הדמויות על גבעה בעודן מתבוננים בזיקוקים המתפוצצים להם בצבעוניות למעלה בשמיים, למעט וויל ואילבן שמסתכלים אל הצופה עם הבעת פנים שרומזת שמשהו אינו כשורה. בתחתית הפוסטר ניתן להבחין במה שנראה כמו רגליים של יצור מפלצתי כלשהו, שאולי אורב לקבוצה. בנוסף, בחלקו העליון של הפוסטר מופיע הכיתוב "קיץ אחד יכול לשנות הכל".

ננצל את ההזדמנות החגיגית הזו כדי לאחל לכל קוראי גיקלואיד שנה אזרחית טובה ופוריה!

תגובות

במאמר זה

נגישות