סטיב ארקל יחזור בתפקיד אורח בסדרה סקובי-דו

השחקן ג'אליל ווייט מהסדרה "אריזה משפחתית" יחזור אל המשקפיים המרובעים והשלייקס החנוני כדי לדבב את הגרסה המצויירת של סטיב ארקל

סטיב ארקל

אם שאילת השאלה "Did I do that?" בקול מאנפף יוצרת אצלכם תחושה של נוסטלגיה נעימה וחרדה קיומית בו-זמנית, הידיעה הבאה היא בוודאות בשבילכם – הדמות של סטיב ארקל, החנון החביב אך הרסני מהסדרה אריזה משפחתית, חוזר למסך בתפקיד אורח בסדרת האנימציה סקובי דו.

הידיעה על כך הגיעה מחשבון האינסטגרם של השחקן ג'אליל ווייט (Jaleel White), שגילם את הדמות החנונית והאהובה בסדרה המקורית לפני קרוב ל-20 שנה ויחזור לדבב אותה בפרק הספציפי בו דמותו תתארח. על פי הפוסט, הפרק אמור להיות משודר לראשונה מחר.

לפני שנתיים זוג אורחים מעניין נוסף ביקר גם הוא בסקובי דו כאשר האחים סאם ודין ווינצ'סטר מהסדרה על-טבעי קיבלו פרק משלהם, בדיבובם של השחקנים המקוריים ג׳ארד פדלקי וג׳נסן אקלס.

את סטיב ארקל הכרנו לראשונה על המסך כאשר היא עלתה לראשונה לאוויר בשנת 1989 בעוד ג'אליל ווייט בן 12 בלבד. הסדרה המשיכה לרוץ במשך 9 עונות שמורכבות ביחד מ-215 פרקים. רוב הפרקים היו קומיים אך חלקם עסקו גם בנושאים רציניים יותר כמו גזענות, התבגרות מינית, מוות ועוד. עד היום היא נחשבת לאחת מהקומדיות המצליחות ביותר שמתמקדת במשפחה אפרו-אמריקאית.

תגובות

במאמר זה

נגישות