ספיידרמן: רחוק מהבית כמעט הציג לראשונה את פלקון כקפטן אמריקה

קווין פייגי, הבוס של אולפני מארוול, התלבט האם להציג לראשונה את פלקון כקפטן אמריקה בסרט "ספיידרמן: רחוק מהבית", אך ויתר על רעיון ומסביר מדוע

ספיידרמן: רחוק מהבית

מתברר כי השחקן אנתוני מאקי, שמגלם את הדמות פלקון ביקום הסינמטי של מארוול, כמעט עשה את הופעת הבכורה שלו כקפטן אמריקה החדש בסרט ספיידרמן: רחוק מהבית אך הרעיון נזנח עוד בשלב מוקדם של ההפקה.

אריק קארול (Eric Carroll), מפיק קריאייטיבי באולפני מארוול, סיפר בראיון כי קיים שיחה על הרעיון הזה עם הבוס קווין פייגי. לבסוף הם הגיעו למסקנה לרדת מהעניין מאחר וזה עלול לפגוע בסרט. קארול מסביר:

"דיברנו בקצרה על להביא את פלקון בתור קפטן אמריקה לקראת הסוף, אולי אחרי שפיטר פרקר מתאפס על עצמו, והוא בגדר המנהיג של הצוות. אבל חשבנו גם שזה חשוב מאוד לסיפור של הסרט הזה שלא יהיו נוקמים נוספים חוץ מניק פיורי או פיטר כדי שהאחרון יוכל יצטרך לעשות את הצעד בעצמו".

על אף שזו כנראה הייתה יכולה להיות הפתעה מעניינת ומשמחת מאוד עבור המעריצים, ניתן להסיק מהדברים כי הרעיון העקרוני של מארוול לגבי ספיידרמן: רחוק מהבית הוא שזו משימת סולו של פרקר ממנה הוא אמור להתבגר ולהתפתח.

קווין פייגי עצמו דיבר גם הוא על הנושא:

"בסופו של דבר, ספיידרמן: רחוק מהבית הוא המסע של ספיידרמן, בין אם יופיעו בו גיבורים נוספים ובין אם לא. זה הכל סביב פיטר עושה את הצעד קדימה ופיטר יוצא מהצלל, לא רק של טוני אלא של הנוקמים באופן כללי".

מה שכן, סביר להניח שנראה לראשונה את פלקון כקפטן אמריקה לא לפני סדרת הסולו שלו שאמורה להיות זמינה למנויי שירות הסטרימינג של דיסני.

ספיידרמן: רחוק מהבית יגיע אל אולמות הקולנוע בארץ שבוע הבא ב-4 ביולי.

תגובות

במאמר זה

נגישות