מה באמת קורה מאחורי הקלעים של Rogue One

ההכרזה על צילומי הסרט מחדש הובילו לשלל שמועות לגבי משבר כלשהו אליו הוא נקלע. עשינו עבורכם סדר מה באמת קרה מאחורי הקלעים של Rogue One

בימים האחרונים פורסם כי סרט הספין אוף של מלחמת הכוכבים, Rogue One, יצולם מחדש. צילומים מחדש תמיד נחשבים כנטל כספי עצום על הפקת סרט. דיווח זה הוביל לחרושת שמועות כי הסרט נקלע לאיזשהו משבר חמור שהצילום מחדש אמור לפתור. אנחנו פה כדי להסביר מה באמת קורה עם הסרט הבא של מלחמת הכוכבים.

ראשית כל, העובדות – נכון, Rogue One אכן יצולם מחדש, אבל הסרט אינו נמצא במשבר כלשהו. מה שקרה הוא שהסרט הוקרן בפני פאנל מנהלים של דיסני, שהמותג שייך לה, ולפי הפידבקים שלהם הוחלט על מספר תיקונים.

לפי דיווח באתר The Hollywood Reporter, חבר המנהלים החליט שהוא רוצה שהאווירה של  Rogue One תהיה "קלילה יותר", כדבריו. חבר המנהלים מעוניין להכניס לעלילה של הסרט יותר אלמנטים קומיים ושהאווירה שלו תהיה יותר של "הרפתקה כיפית". יש לציין כי לא נערכו הקרנות ניסיון בפני קהל.

עד כאן לעובדות, אבל עכשיו אנחנו חוזרים רגע אל תחום השמועות: שמועה בלתי מבוססת אומרת כי הצילומים מחדש נועדו בין היתר גם כדי לשלב בסרט גרסה צעירה של האן סולו. אם שמועה זו תתברר כנכונה הדבר בודאי ישמח לא מעט מעריצים.

Rogue One הוא סרט מקדים שמתרחש לפני אירועי מלחמת הכוכבים: תקוה חדשה. עלילתו מתארת כיצד לוחמי המחתרת גילו לראשונה את קיומו של נשק יום הדין "כוכב המוות". הסרט אמור להגיע לאקרנים לא לפני חודש דצמבר השנה, אבל אנחנו צפויים לקבל טעימה ממנו בכנס קומיק-קון שיערך בסאן דייגו בקיץ הקרוב.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות