הבטא של Star Wars: Battlefront II פתוחה עכשיו לכולם

אם משעמם לכם בסוכה תוכלו להעביר את זמנכם עם הבטא הפתוחה של Battlefront II, שתהיה זמינה עבור המחשב, הפלייסטיישן 4 והאקס בוקס עד ל-10 באוקטובר

ישבתם להנאתכם בסוכה ולפתע הרגשתם הפרעה ב"כוח"? אולי זה בגלל שמעכשיו הבטא של משחק הפעולה Star Wars: Battlefront II פתוחה לכולם אחרי שבימים האחרונים הייתה מוגבלת למספר מצומצם של אנשים.

הבטא תיתן לכם טעימה ממצבי המשחק השונים שמיועדים למשחק ברשת מול שחקנים אחרים. תוכלו להילחם בחלל עם חלליות במצב המשחק Starfigther Assault או רגלית על פני כוכבים שונים, כאשר גולת הכותרת אמורה להיות קרבות ענק בקבוצות של 20 שחקנים בכל צד במצב משחק שנקרא Galactic Assault. כמו כן, מצב המשחק Heroes vs. Villains יתן לכם הזדמנות להיכנס לנעליה של אחת מהדמויות המפורסמות יותר של עולם מלחמת הכוכבים בקרבות של 4 על 4.

המשחק המלא יכיל, חוץ ממצבי המשחק מרובי המשתתפים, גם קמפיין לשחקן יחיד שעלילתו אמורה לגשר בין הסרט שובו של הג'דיי לבין הסרט הכוח מתעורר. בנוסף, מצב הארקייד יאפשר לכם לשחק מול המחשב בתרחישים שונים לבד או בשיתוף פעולה עם חבר.

כדי להוריד את הבטא של Star Wars: Battlefront II תצטרכו להוריד אותה מהחנות הוירטואלית בהתאם לפלטפורמה בה אתם משתמשים – חנות ה-Origin עבור שחקני המחשב, חנות ה-Playstation Store לבעלי קונסולת ה-PS4 או החנות הוירטואלית של מיקרוסופט לשחקני האקס בוקס.

הבטא הפתוחה תהיה זמינה עד יום שלישי הקרוב, ה-10 באוקטובר. Star Wars: Battlefront II ינחת על מדפי החנויות ב-17 בנובמבר בכל שלושת הפלטפורמות שצויינו לעיל.

תגובות

במאמר זה

נגישות