הקומיקס Aftermath ימשיך את אירועי סטאר טרק דיסקברי עונה 2

הקומיקס יתמקד בדמויות של קפטן פייק וספוק, אשר מנסים יחד עם לוראל למנוע פריצת עימות נוסף בין הפדרציה לבין האימפריה הקלינגונית

סטאר טרק: דיסקברי עונה 2 הגיעה לסיומה לפני פחות משבוע, ולפני שהמעריצים יספיקו להתגעגע לסדרה הם כבר מקבלים הרפתקה חדשה באופק, הפעם בדמות קומיקס בשם Aftermath.

Aftermath מתאר את האירועים שהתרחשו אחרי סוף העונה הדרמטית, עליה לא נפרט כדי שחס וחלילה לא נעשה ספויילר לאף אחד. מה שאנחנו כן יכולים להרשות לעצמנו לספר הוא שחוברת הקומיקס הזו תתמקד בעיקר בדמויות של קפטן פייק, ספוק ולוראל שמנסים למנוע פריצת עימות חדש בין הפדרציה לבין האימפריה הקלינגונית.

Image courtesy of Angel Hernandez (IDW)

הקומיקס עתיד לצאת כסדרה בשלושה חלקים על ידי ההוצאה לאור IDW Publishing והוא נחשב כהמשך רשמי מבחינת CBS, שעומדת מאחורי סדרת הטלוויזיה. מי שיעמדו מאחורי סדרת הקומיקס הם הכותבים קריסטן באייר (Kristen Beyer), מייק ג'ונסון והאומן טוני שסטין. לצוות זה יש כבר ניסיון עם היקום של סטאר טרק בזכות סדרת קומיקס קודמת שהם הוציאו שנה שעברה ונקראת Star Trek: Discovery – The Light of Kahless.

סטאר טרק: דיסקברי עונה 2 עשתה גלים בקרב המעריצים, שבאו לידי ביטוי בפתיחת עצומה אינטרנטית בדרישה להפיק סדרת ספין-אוף שתתמקד בדמויות של קפטן פייק וספוק. נכון לרגע כתיבת שורות אלה העצומה צברה כבר קצת יותר מ-23 אלף חתימות. אמנם סדרת קומיקס איננה משתווה לסדרת טלוויזיה, אבל אולי זה ישביע את תיאבונם של המעריצים. לבינתיים.

החוברת הראשונה של הקומיקס Aftermath צפויה לנחות על מדפי החנויות בעונת הקיץ הקרובה.

תגובות

במאמר זה

נגישות