מעריצי "סטאר טרק: דיסקברי" דורשים סדרה על קפטן פייק

לקראת סוף העונה השניה של סטאר טרק: דיסקברי, הטרקים פתחו עצומה ברשת שקוראת להפקה של סדרה נפרדת אשר תתמקד בקפטן פייק ובספוק,

קפטן פייק

עושה רושם שהעונה הנוכחית של הסדרה סטאר טרק: דיסקברי יצרה סיטואציה בלתי צפויה עבור CBS – המעריצים דורשים סדרת ספין-אוף שתתמקד בדמותו של קפטן פייק ושותפו ספוק לפני אירועי הסדרה.

הטרקים ברחבי הרשת החליטו להביע את רצונם באמצעות פתיחת עצומה אינטרנטית. נכון לרגע כתיבת שורות אלה חתמו עליה כבר 14,367 גולשים, קצת מתחת ליעד שהוגדר של 15 אלף חתימות, אך מספר החתימות ממשיך לעלות במהירות וסביר להניח שהיעד יושג בקרוב מאוד ואף יעקוף אותו.

אלה הם דברי הפתיחה שנכתבו בעצומה:

"מיליוני טרקים, צעירים ומבוגרים כאחד, אהבו לחלוטין את אנסון מאונט (קפטן פייק) ואיתן פק (ספוק) כשגילמו את הדמויות האייקוניות הללו של סטאק טרק. על אף שנהנינו מהביצועים שלהם בדיסקברי – אנו יודעים שהסוף שלה קרוב… ואנחנו רוצים עוד! אנא שקלו להוסיף סדרת סטאר טרק עם שני השחקנים הגדולים האלה".

ב-CBS כבר אישרו בעבר שיש תכנון לסדרת ספין-אוף על מדור 31, המדור המפוקפק יותר של הפדרציה, בכיכובה של הדמות קפטן פיליפה ג'ורג'יו. אין ספק שזה יצר את התקדים הדרוש כדי שהמעריצים יוכלו לעלות דרישות דומות אך עם דמויות בולטות אחרות.

אנסון מאונט נכנס לנעליו של קפטן פייק בתחילת העונה השניה של סטאר טרק: דיסקברי (שזמינה בנטפליקס) וכבש במהירות את לב הצופים. מאחר ונאמר כי הדמות לא תמשיך לעונה נוספת, אפשר להבין את הרצון של המעריצים לסדרה נפרדת שתמשיך את הרפתקאותיו של הקפטן האהוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות