הבמאים של "הנוקמים: סוף המשחק" קוראים לא להתפתות לספויילרים

בעקבות ההדלפה של קטעים מתוך "הנוקמים: סוף המשחק", הבמאים האחים רוסו יוצאים בפנייה נרגשת למעריצים להימנע מספויילרים כדי לא להרוס את הסרט לעצמם ולאחרים

הנוקמים: סוף המשחק

בימים האחרונים הרשתות החברתיות הפכו לשדה מוקשים עבור מעריצי מארוול. הסיבה לכך היא דליפת סרטון של חמש דקות מתוך הסרט שמכיל המון ספויילרים של הנוקמים: סוף המשחק.

על פי הערכות, הסרט הוקלט בסתר על ידי אחד הנוכחים בהקרנה פרטית ולאחר מכן נערך משלוש שעות לסרטון של חמש דקות עם המון ספויילרים. אל תדאגו, אנחנו ממש לא מתכוונים לפרט על המתרחש באותו סרטון נפיץ.

בתגובה לדליפה, הבמאים של הסרט אנתוני וג'ו רוסו פרסמו בחשבון הטוויטר המשותף שלהם מכתב פתוח אל מעריצי מארוול אשר קורא להם לא להתפתות לספויילרים ולא להפיצם כדי שלא להרוס לעצמם ולחבריהם את הסרט.

"זהו זה. זה הסוף. הסוף של עלילה חסרת תקדים בת 11 שנה על פני 11 מותגים", נכתב בפניה של האחים רוסו אל המעריצים. "בגלל שכה רבים מכם השקיעו מזמנם, ליבם ונשמתם בסיפורים הללו, אנו שוב מבקשים את עזרתכם: כאשר תראו את 'הנוקמים: סוף המשחק' בשבועות הקרובים, אנא אל תהרסו אותו לאחרים כמו שלא הייתם רוצים שיהרסו לכם".

אמנם המכתב אינו מציין את העובדה שחומרים מהסרט דלפו לרשת, אך התזמון של פרסומו כה סמוך לאירוע אינו משאיר ספק כי מדובר בתגובה של האחים רוסו לדליפה המדוברת.

הנוקמים: סוף המשחק יגיע אל אולמות הקולנוע ברחבי הארץ ביום רביעי הבא, ה-24 באפריל חול המועד פסח.

תגובות

במאמר זה

נגישות