האם הנוקמים 4 יהיה הסרט הארוך ביותר של מארוול?

ג'ו רוסו, אחד מהבמאים של הנוקמים 4, טוען שהסרט הבא יהיה ארוך יותר אפילו ממלחמת האינסוף ומפרט באיזה שלב ההפקה עומדת ברגעים אלה

הגודל כן קובע? ג'ו רוסו, אחד מהבמאים של סרטי הנוקמים, אמר כי הנוקמים 4 עתיד להיות הסרט הארוך ביותר של מארוול.

דברים אלה נאמרו במסגרת אירוע שאלות ותשובות שהבמאי ערך באינסטגרם כדי לקדם בר חדש שלו בשם Duello, שנפתח לאחרונה בלוס אנג'לס. כמובן שהמעריצים ניצלו את ההזדמנות כדי לחלוב פרטים על הנוקמים 4.

הנה מה שהיה לרוסו להגיד לגבי אורך הסרט:

"זמן ההקרנה של הנוקמים 4 עומד כרגע על שלוש שעות. נראה האם זה יחזיק או לא".

אם אכן הנוקמים 4 יהיה באורך שלוש שעות שלמות, הוא יעקוף את מלחמת האינסוף אשר מחזיק כרגע בשיא הזה עם שעתיים וארבעים דקות. השאלה הגדול היא האם סרט כה ארוך יתרום לו או שמא הוא ירגיש מרוח כמו שנטען על פי רבים שצפו באחרוני הג'דיי, אותו דיסני החליטה להאריך כדי ליצור הישג דומה אך תחת המותג של מלחמת הכוכבים.

כמובן שאין זו השאלה היחידה על הנוקמים 4 עליה רוסו התבקש לתת מענה. כאשר הוא נשאל על התקדמות ההפקה, זו הייתה התשובה שלו:

"אנו נמצאים בערך באמצע תהליך העריכה. אנחנו רק התחלנו לגרד את פני השטח בנוגע לאפקטים מיוחדים. יש מעל ל-3,000 שוטים של אפקטים מיוחדים בסרט; הם דורשים הרבה זמן, מחשבה ואנרגיה ואנחנו עוד נמצאים בשלב מוקדם".

רוסו הוסיף שההפקה התחילה רק לאחרונה לעבוד עם המלחין אלן סילברסיטי על פס הקול של הנוקמים 4. סילברסיטי עומד מאחורי סרטים מפורסמים רבים, ביניהם הטורף, טרילוגיית בחזרה לעתידקפטן אמריקה ועוד.

הנוקמים 4 צפוי להגיע אל בתי הקולנוע במאי 2019, כאשר הטריילר הרשמי הראשון של הסרט עתיד להתפרסם מתישהו בסביבות תחילת השנה הבאה. בינתיים, אתם מוזמנים לצפות בשידור השאלות ותשובות המלא כאן למטה.

https://youtu.be/myWXibB9QBs

 

תגובות

במאמר זה

נגישות